Kredarica - čistilna akcija

KredaricaČISTILNA AKCIJA - EKO VIKEND

Okolica Triglava in Kredarice

nedelja, 18. september 2011

Planinsko društvo Ljubljana-Matica ob zaključku poletne sezone vabi svoje člane in druge obiskovalce gora na čistilno akcijo v okolici Triglava.

Namen akcije je pobrati morebitne odpadke kot posledico množičnega obiska ob poteh v okolici Triglava.

Zborno mesto je v nedeljo, ob 9. uri, pri recepciji Triglavskega doma na Kredarici.

• Udeležence prosimo, da imajo s seboj zaščitne rokavice, za odpadne vreče pa bo poskrbljeno.
  • Za udeležence bo organizirana brezplačna prehrana in prenočitev v noči s sobote na nedeljo (naj javijo pri recepciji).
  • DOPOLNILO (14.09.2011): Rezervacij za prenočišča žal ne sprejemamo več. Akcija bo!
Za odvoz zbranih odpadkov bo poskrbljeno.

Vabljeni!

Sponzorji akcije so: Pivovarna Union, Košaki, Pivovarna Laško, Fructal, Manner, Teekanne, Cockta, Rapal, Radgonske gorice, TE-TOL, Magnum