OPOZORILO - poziv za zamenjavo samovarovalnega kompleta Singing Rock

Objavljeno: 7.5.2013 Št. ogledov: 685
Češki proizvajalec plezalne opreme Singing Rock je ponovno objavil odpoklic nekaterih kompletov za samovarovanje.

Odpoklic tokrat velja za njihove starejše Via Ferrata samovarovalne komplete s kovinskim blažilcem sunka.

Nevarnost: odkrili so, da v določenih situacijah in ob intenzivni uporabi oprema ne zadosti varnostnim standardom. Ob njeni nadaljni uporabi obstaja nevarnost pretrganja.

Prosijo, da kupci TAKOJ prenehajo z uporabo odpoklicanih Via Ferrata kompletov.

V kolikor oprema ni starejša od 10 let od datuma proizvodnje oz. 5 let od prve uporabe, jo bo proizvajalec nadomestil z drugim kompletom.

Izdelke lahko vrnete direktno v tovarno ali uvozniku, ki bo poskrbel za čim prejšnje nadomestilo rizičnih artiklov.

Člani, ki ste omenjene izdelke kupili v naši Informacijski pisarni, jih lahko vrnete k nam na Miklošičevo 17.

Če pošljete proizvajalcu sami, vam bodo v zameno za stroške pošiljanja z zamenjanim artiklom dodali HMS vponko. Pri pošiljki jasno označite naslov, telefon in e-mail pošiljatelja.

Naslov za pošiljanje:

LANEX a.s., division Singing Rock
Poniklá 317
512 42 Poniklá
Czech Republic

Povezava na objavo novice proizvajalca