Čistilna akcija Kredarica 2014, okviru akcije Zavarovalnice Triglav "Očistimo naše gore"

Objavljeno: 8.9.2014, zadnja sprememba 11.9.2014 ob 10:30 Št. ogledov: 1805

Zaradi slabih vremenskih obetov in novozapadlega snega na Kredarici, je prireditev odpovedana.

Ob zaključku poletne sezone ste vsi obiskovalci gora vabljeni na čistilno akcijo v okolici Triglava.

Akcija bo potekala v soboto 13. 9. 2014 iz doline Vrat (Aljažev dom) ali s Pokljuke na Rudnem polju (Hotel Center Pokljuka) do Triglavskega doma na Kredarici v okviru akcije Zavarovalnice Triglav, d.d. "Očistimo naše gore".

Namen je pobrati morebitne odpadke kot posledico množičnega obiska ob poteh v okolici Triglava.

Na Kredarici bo udeležencem na voljo topel obrok, najzaslužnejši bodo prejeli praktične nagrade, ki jih poklanja Zavarovalnica Triglav. Vsi udeleženci akcije bodo na Kredarici lahko prenočevali po članskih cenah.

PRIJAVNICA in program.