Igra Spomin za mlade poznavalce rastlin - Užitne divje rastline

Objavljeno: 5.12.2014, zadnja sprememba 10.12.2014 ob 08:07 Št. ogledov: 832

V Informacijski pisarni imamo novost!

V ponudbi imamo igro SPOMIN za mlade poznavalce rastlin - Užitne divje rastline 1.

Avtorica besedila je Andreja Papež, tudi naša članica, biologinja, ki svoje znanje o užitnih divjih rastlinah poskuša tudi na tak način prenašati na naše najmlajše. Lične slike in oblikovanje pa so delo ilustratorke Ines Zgonc.

O igri s strani založnika:

Združi znanje in spomin!

Poišči ustrezne pare in postani poznavalec rastlin!

Klasična igra spomin, nekoliko na nov način. Za mlade in malo manj mlade, skratka vse, ki se radi zabavate in želite pobližje spoznati okusni svet divjih rastlin.

Igra otroke uči prepoznavanja različnih delov istih vrst rastlin (listov, cvetov, plodov), kar jim bo pomagalo pri prepoznavi rastlin v naravi. Hkrati tudi urijo miselno kombiniranje,  spomin in se zabavajo. Zraven kartic dobite še navodila za igro z nasveti za uporabo vsake izmed predstavljenih rastlin in SLASTNIMI RECEPTI!

Za 2 – 4 igralce od četrtega leta naprej. Primerno tudi za osnovnošolce in vse botanične začetnike.

Cena 13 EUR (DDV vključen).