Mladinski odsek - Novice

Abonma za učence gorniškega krožka

Objavljeno: 6.1.2016 Št. ogledov: 747

Logo Mladinski odsekObvestilo staršem, mentorjem

Za učence gorniškega krožka smo v letošnjem letu prvič pripravili abonma, ki vključuje plačilo VSEH IZLETOV in ČLANARINE.

S tem želimo poenostaviti delo mentorjem in vodnikom, z enkratnim plačilom pa vsakega udeleženca nagrajujemo z dvema brezplačnima izletoma do konca šolskega leta 2016.

Cena abonmaja znaša 37,00 EUR in vključuje

• 5 rednih mesečnih izletov, od januarja do junija (prevoz in organizacija),
  • članarino v planinskem društvu za koledarsko leto, material dobite v pisarni ali po pošti,
  • društveno knjižico Mladi gornik, za tiste, ki je še nimajo,
  • opomba: ne vključuje stroškov za dodatno organizirane aktivnosti – zimovanje, poletni tabor in morebitnih prenočevanj pri rednih mesečnih izletih; v primeru neudeležbe zneska ne vračamo!

Vabimo vas, da se odločite za abonma - cenovno ugodnejšo izbiro!

V kolikor se zanj ne odločite, bo prispevek za posamezen izlet 10-12 EUR, višina članarine za osnovnošolce pa znaša 7 EUR. Od 2.1.2016 smo zaradi novega zakona uvedli zgolj plačilo na bančni račun oz. v Informacijski pisarni društva. Vsi potrebni podatki bodo pri posameznem razpisu izleta.

Podatki za plačilo abonmaja, rok plačila 15. januar 2016:

Prejemnik:

Planinsko društvo Ljubljana-Matica, Trdinova 8, 1000 Ljubljana
IBAN: SI56 0203 1001 9578 484
BIC banke: LJBASI2X
Koda namena: OTHR
Namen: IME IN PRIIMEK OTROKA
Referenca: SI00 30000-16
Znesek: 37,00 EUR

Članstvo v planinskem društvu za učence gorniškega krožka pomeni:

• izlete vodijo in organizirajo skupaj s šolskimi mentorji vodniki planinskega društva,
  • možnost udeležbe na planinskih orientacijskih tekmovanjih - društvo krije startnino,
  • vsak član je zavarovan - stroški reševanja in zdravstvena asistenca po Evropi,
  • vsak novi član dobi knjižico Mladi planinec, ki velja kot članska izkaznica,
  • popust pri spanju v planinskih kočah in pri nakupih opreme.

Za vpis NOVIH članov potrebujemo:

• pristopno izjavo, izpolnijo starši; v opombo vpišite - plačano preko abonmaja

DOPIS poslan mentorjem po šolah 5.1.2016 - PDF

Planinsko društvo Ljubljana-Matica, Informacijska pisarna Miklošičeva 17, 1000 Ljubljana