Mladinski odsek - Novice

Abonma za učence gorniškega krožka, šolsko leto 2016/17

Objavljeno: 3.10.2016 Št. ogledov: 613

logo MOObvestilo staršem, mentorjem

Za udeležence gorniškega krožka smo ponovno pripravili abonma, ki vključuje plačilo STROŠKOV ZA VSE IZLETE. S tem želimo poenostaviti delo šolskim mentorjem in vodnikom tekom leta.

Vsakega otroka, ki se odloči za abonma, nagrajujemo z dvema brezplačnima izletoma. Če pa boste želeli izlete plačevati sproti, bo prispevek za posamezen izlet 10 do 12 EUR.

Cena abonmaja za šolsko leto znaša 50,00 EUR. Plačilo v dveh obrokih: 30 € oktobra, 20 € januarja.

Vključuje:

• 7 rednih mesečnih izletov (okt, nov, dec, jan, mar, apr, maj) - prevoz in organizacija,
  • društveno knjižico Mladi gornik, za tiste otroke, ki je še nimajo,
  • stroškov za dodatno organizirane aktivnosti – zimovanje (marec), nagradni izlet (junij), poletni tabor, prevoze na orientacijska tekmovanja in prenočevanja abonma ne vključuje; zneska ne vračamo.

Članstvo – kdor še nima, prosimo uredite, vezano je na koledarsko leto!

Otroška članarina znaša 7 EUR, ugodnosti:

• skupaj s šolskimi mentorji izlete vodijo in organizirajo licencirani vodniki PZS,
  • možnost udeležbe na planinskih orientacijskih tekmovanjih - društvo krije startnino,
  • zavarovanje - stroški reševanja in zdravstvena asistenca po Evropi,
  • vsak novi član dobi knjižico Mladi planinec, ki velja kot članska izkaznica,
  • člani imajo popust pri spanju v planinskih kočah in pri nakupih opreme.

Za vpis NOVIH članov (= kdor še nima članske nalepke 2016) potrebujemo:

• pristopno izjavo, izpolnijo starši; lahko plačate sočasno v enkratnem znesku z abonmajem - vpišite v opombo!

Članstvo lahko uredite tudi osebno v pisarni na Miklošičevi 17. Imate možnost koriščenja družinskega popusta, kadar članarino plačajo vsi družinski člani sočasno - starši in otroci.

Podatki za plačilo abonmaja:

Prejemnik:

Planinsko društvo Ljubljana-Matica, Trdinova 8, 1000 Ljubljana
IBAN: SI56 0203 1001 9578 484
BIC banke: LJBASI2X
Koda namena: OTHR
Namen: IME IN PRIIMEK OTROKA
Referenca: SI00 30000
Znesek: 30 € (oktobra) + 20 € (januarja)

Informacijska pisarna, Miklošičeva 17, Ljubljana
Telefon (01) 23 12 645. E-pošta: info@pd-ljmatica.si