Doživite novo leto na Komni

Objavljeno: 11.10.2016 Št. ogledov: 817

Vabimo vas, da konec leta in vstop v novo preživite z nami - na planoti obdani z gorami in v zavetju toplega planinskega doma. Zimska Komna ponuja lepe razglede na meglice nad Bohinjskim jezerom in okoliške vrhove. Veliko je možnosti za zimske pohode in turno smuko.

Organiziramo silvestrsko večerjo s prenočevanjem, za silvestrski ples in dobro vzdušje bo poskrbela glasba v živo.

Cena: 70,00 EUR / osebo + doplačilo turistična taksa

Cena vključuje: ob prihodu hladen bife, domačo silvestrsko večerjo, polnočno obaro, samopostrežni zajtrk in prenočevanje (DDV je vključen).

Število mest je omejeno, zato svetujemo čimprejšnjo rezervacijo! Prijave - na GSM koče (040) 620 784.

Prijava je veljavna s plačilom akontacije 50 EUR / oseboki jo vračamo le v primeru, če silvestrovanje ne bi bilo izvedeno.
Dodatnih 20 eur in turistično takso se plača na koči.

Prihod ali odhod na Komno lahko prilagodite svojim željam, prosimo najavite ob prijavi.

Domu na Komni (1520 m) so na razpolago dvoposteljne in štiriposteljne sobe ter skupna ležišča.

Prevoz prtljage s tovorno žičnico je možen le po predhodnem dogovoru na telefonsko številko koče.

Podatki za plačilo:
Planinsko društvo Ljubljana-Matica, Trdinova 8, Ljubljana
IBAN: SI56 0203 1001 9578 484
Koda namena: OTHR Namen: Komna silvestrovanje
Referenca: SI00 05
Znesek: 50€

Pri plačilu obvezno navedite ime plačnika in namen plačila!
Plačilo je možno tudi osebno v Domu na Komni.

Ponujamo tudi možnost najema depandanse za zaključeno družbo, ki si želi praznovanja v svoji režiji. Na voljo je 24 ležišč in skupni dnevni prostor. Možnost prehrane je po dogovoru. Cena najema je 280€

OPOZORILO: planinska pot do Doma na Komni ni zahtevna, vendar v zimskih razmerah zahteva ustrezno opremo in izkušnje! Organizacija pohoda do koče poteka v lastni režiji.