Planinsko društvo - Prijavni obrazec e-novice

Prijavni obrazec e-novice

S spodnjim obrazcem se lahko prijavite v naše e-novice in nekajkrat mesečno boste obveščeni o vseh aktivnostih Planinskega društva Ljubljana-Matica. Prav tako se lahko z vpisom vašega emaila v okno iz e-novic tudi odjavite.

Captcha
Soglašam, da spletno mesto www.pd-ljmatica.si (PD Ljubljana-Matica) moj e-poštni naslov uporablja za namene obveščanja o novostih, dogodkih in drugih informacijah povezanih z delovanje Planinskega društva LJ-Matica. Seznanjen sem, da se lahko iz sistema sporočil kadarkoli izpišem in zahtevam izbris, in sicer tako, da na tej strani v zgornje polje vpišem svoj e-poštni naslov in kliknem Prijava/Odjava ali v prejetem elektronskem sporočilu kliknem na označeno povezavo (Odjava). PD Ljubljana-Matica bo e-poštne naslove skrbno varovalo v skladu z zakonom, ki ureja varstvo osebnih podatkov in pošiljal elektronsko pošto zgolj osebam, ki se izrecno strinjajo, da želijo prejemati sporočila preko e-poštne avtorizacije (opt-in).