Mladinski odsek - Dogodki

Črnuška gmajna 2017 (mestna tekma)

orientacijsko tekmovanjeobmočje: Ljubljana in okolica
Datum:11.11.2017ob: 09:00 do: do 14 h
zborno mesto:Panda bar (Cesta v Pečale 61, 1231 Ljubljana – Črnuče)
vodnik/kontakt:Jože Drab / 040 30 30 27Mladinski odsek
primernost:za udeležence naših gorniških krožkov na šolah
način prevoza:za prevoz udeležencev na zborno mesto in nazaj poskrbijo starši
stroški:Startnine ni.
prijave:pri učitelju Jožetu Drabu najkasneje do srede, 8. novembra 2017

PRIČETEK TEKMOVANJA: 9.30 h, PREDVIDEN ZAKLJUČEK: najkasneje do 14 h

Orientacijska prizmaTekmovanje bo potekalo po kategorijah:

• A: do vključno 6. razreda osnovne šole
  • B: 7., 8. in 9. razred osnovne šole

Tokrat bo tekmovanje manj zahtevno in ima namen približati takšna orientacijska tekmovanja tudi manj veščim orientacistom. Ekipe morajo poiskati čim več kontrolnih točk v čim krajšem času. V ekipi naj bo 3 do 5 članov ne glede na spol. Če je ekipa petčlanska, je to dodatnih 10 točk za ekipo. Vsaka ženska prinese ekipi še dodatni 2 točki.

Vsi v ekipi morajo biti primerno opremljeni za gibanje v naravi. Vsi tekmovalci morajo imeti gojzarje, sicer dobi ekipa kazenske točke (pa tudi gleženj se hitreje zvije v nizkih supergah). Vsaka ekipa potrebuje kompas, piščalko in mobilni telefon.

Tekmovanje bo v vsakem vremenu, zato se primerno obujte in oblecite. Ne pozabite na rezervne majice za preobleči na cilju.

Tokrat na tekmi ne bo teoretičnega dela tekmovanja. Startnine ni.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PRIJAVNICA

Moj otrok ________________________________________ razred _______ se bo udeležil planinsko-orientacijskega tekmovanja v Črnučah. Morebitne spremembe sporočite na tel: __________________________

Datum:

Podpis staršev:

Objavljeno: 9.11.2017 ob 12:16 , zadnja sprememba 9.11.2017 ob 12:29 Št. ogledov: 161