Mladinski odsek - Dogodki

Menina planina (šolski izlet)

izlet/pohodobmočje: Kamniške in Savinjske Alpe
Datum:17.11.2018
vodnik/kontakt:Jana Kebler ZaletelMladinski odsek
sklicna št.: 30030-18
težavnostna stopnja: lahkapot: označena pot
primernost:za planinske skupine na osnovnih šolah Bevk, Šuštar, Poljane
višinska razlika:640 m
okvirni čas hoje:gor dobre 2 h, dol 2 h
oprema in dokumenti:planinski čevlji, kapa, rokavice, anorak, večplastna zaščitna oblačila, primerna vremenskim razmeram (bolje več tankih plasti kot ena debela – težke »bunde« niso primerne), rezervna majica, malica, pijača, knjižica Mladi gornik ter pisalo.
način prevoza:avtobus
stroški:12 EUR – se plača ob prijavi. Za naročnike planinskega abonmaja je izlet brezplačen.
prijave:pri svoji mentorici ali mentorju na šoli najkasneje do srede, 14. 11. 2018!

ČAS ODHODA: ob 7.30 pred OŠ Franceta Bevk, 7:15 pred OŠ Milana Šuštaršiča, 7:15 v Tivoliju (OŠ Poljane)

ČAS PRIHODA: okoli 17.00

Z avtobusom se bomo pripeljali do parkirišča pri kmetiji Semprimožnik nad Gornjim gradom. Tu bomo pričeli s hojo, ki nas bo po prijetni gozdni poti vodila do »Usranega klanca« po katerem se bomo  za kratek čas strmeje vzpeli nato pa prišli mimo Praga (1170 m) do gozdne »kopalnice«. Pot bomo nadaljevali v smeri Menine planine čez ovčji stan. Ko nas bo pot pripeljala iz gozda bomo po travnatem pobočju prišli do Doma na Menini planini.

OPOMBA: V primeru neugodnih vremenskih razmer bomo cilj izleta prilagodili, o čemer boste obveščeni vsaj en dan pred izletom. Izlet bo odpovedan samo v primeru zelo slabega vremena.

---------------------------

PRIJAVNICA

Učenec/učenka ___________________________________, razred _______, ima plačano članarino za leto 2018 in se bo udeležil-a izleta planinskega krožka na Menino planino, ki bo v soboto, 17. 11. 2018. Morebitne spremembe mi sporočite na telefon:

Način plačila (obkrožite):              a)    Ima že plačan abonma         b)    Izlet smo plačali na PD

Datum:                                                                                               Podpis staršev:

Objavljeno: 1.1.1970 ob 01:00 , zadnja sprememba 7.11.2018 ob 10:07 Št. ogledov: 108

Podatki za plačilo z uporabo plačilnega naloga UPN:
Prejemnik:Planinsko društvo Ljubljana-Matica, Trdinova 8, 1000 Ljubljana
IBAN:SI56 0203 1001 9578 484
BIC banke:LJBASI2X
Koda namena: OTHR
Namen: Menina planina (šolski izlet)
Referenca:SI00 30030-18
Znesek: 12 EUR – se plača ob prijavi. Za naročnike planinskega abonmaja je izlet brezplačen.