Mladinski odsek - Dogodki

Vremščica 1027 m ---> Slavnik (šolski izlet)

izlet/pohodobmočje: Notranjska in Primorska
Datum:08.12.2018 do: okoli 15:30
zborno mesto:ob 8.00 v Tivoliju (OŠ Vrhovci in OŠ Poljane); 7:45 pred OŠ KDK
vodnik/kontakt:Maja KoprivšekMladinski odsek
sklicna št.: 30031-18
težavnostna stopnja: lahkapot: zimski pohod
primernost:za planinske skupine na osnovnih šolah Vrhovci, KDK, Poljane
višinska razlika:450 m
okvirni čas hoje:1,5 h gor; 1,5 h dol
oprema in dokumenti:planinski čevlji, kapa, rokavice, anorak, večplastna zaščitna oblačila, primerna vremenskim razmeram (bolje več tankih plasti kot ena debela – težke »bunde« niso primerne), rezervna majica, malica, pijača, knjižica Mladi gornik ter pisalo.
način prevoza:avtobus
stroški:12 EUR – se plača ob prijavi. Za naročnike planinskega abonmaja je izlet brezplačen.
prijave:pri svoji mentorici ali mentorju na šoli najkasneje do torka, 4. 12. 2018!

Zaradi vremena bo izbran drug cilj --> SLAVNIK !

Na Vremščico se bomo podali iz vasi Volče. Pot nas bo sprva vodila skozi borov gozd, nato pa po razglednem travnatem grebenu. Tik pod vrhom bomo prišli do cerkvice sv. Urbana, v sklopu katere je tudi majhen bivak. Na vrhu si bomo odpočili, pomalicali in imeli srečelov. Če bo preveč pihalo, ga bomo prestavili v nižjo zavetrno lego. Sestopili bomo po drugi poti v Senožeče. Na poti ni nobene koče!

OPOMBA: V primeru neugodnih vremenskih razmer bomo cilj izleta prilagodili, o čemer boste obveščeni vsaj en dan pred izletom. Izlet bo odpovedan samo v primeru zelo slabega vremena.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIJAVNICA

Učenec/učenka ___________________________________, razred _______, ima plačano članarino za leto 2018 in se bo udeležil-a izleta planinskega krožka na Vremščico, ki bo v soboto, 8. 12. 2018. Morebitne spremembe mi sporočite na telefon:___________________

Način plačila (obkrožite):              a)    Ima že plačan abonma         b)    Izlet smo plačali na PD

Datum: _____________                                                                                          Podpis staršev:

Objavljeno: 22.10.2018 ob 15:22 , zadnja sprememba 7.12.2018 ob 19:54 Št. ogledov: 129

Podatki za plačilo z uporabo plačilnega naloga UPN:
Prejemnik:Planinsko društvo Ljubljana-Matica, Trdinova 8, 1000 Ljubljana
IBAN:SI56 0203 1001 9578 484
BIC banke:LJBASI2X
Koda namena: OTHR
Namen: Vremščica 1027 m ---> Slavnik (šolski izlet)
Referenca:SI00 30031-18
Znesek: 12 EUR – se plača ob prijavi. Za naročnike planinskega abonmaja je izlet brezplačen.