Mladinski odsek - Dogodki

zborno mesto:pred OŠ KDK in 8.00 v Tivoliju za OŠ Vrhovce, Poljane in Ledino
vodnik/kontakt:Luka KorošecMladinski odsek
sklicna št.: 30005-19
težavnostna stopnja: lahkapot: označena pot
primernost:za planinske skupine na osnovnih šolah
okvirni čas hoje:2 h
oprema in dokumenti:gorniški čevlji, kapa, rokavice, anorak, malica, zaščitna oblačila primerna vremenskim razmeram, rezervna majica za preobleč, malica, knjižica Mladi gornik. V avtobusu naj imajo otroci za vsak slučaj še vrečko z rezervnimi oblačili.
način prevoza:avtobus
stroški:12 EUR. Za naročnike planinskega abonmaja je izlet brezplačen.
prijave:pri svoji mentorici ali mentorju na šoli najkasneje do torka, 12.3.2019

Z avtobusom se bomo odpeljali do izhodišča pri Zgornjih Poljčanah.

Od tam bomo krenili po gozdni poti, ki se kmalu razširi v kolovoz. Po dobri uri hoje bomo prispeli do doma na Boču, od tam pa se bomo po gozdni poti podali naprej proti vrhu.

OPOMBA: V primeru neugodnih vremenskih razmer bomo cilj izleta prilagodili, o čemer boste obveščeni vsaj en dan pred izletom. Izlet bo odpovedan samo v primeru zelo slabega vremena.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIJAVNICA

Učenec / učenka ___________________________________ razred _______ ima plačano članarino za leto 2019 in se bo udeležil-a izleta gorniškega krožka. Morebitne spremembe mi sporočite na telefon:

Način plačila (obkrožite):              a)    Ima že plačan abonma                      b)    Izlet smo plačali na PD

Datum:                                                                       Podpis staršev:

Objavljeno: 1.1.1970 ob 01:00 , zadnja sprememba 5.3.2019 ob 11:00 Št. ogledov: 201

Podatki za plačilo z uporabo plačilnega naloga UPN:
Prejemnik:Planinsko društvo Ljubljana-Matica, Trdinova 8, 1000 Ljubljana
IBAN:SI56 0203 1001 9578 484
BIC banke:LJBASI2X
Koda namena: OTHR
Namen: Boč, 978 m
Referenca:SI00 30005-19
Znesek: 12 EUR. Za naročnike planinskega abonmaja je izlet brezplačen.