Mladinski odsek - Dogodki

Smrekovec, 1577 m (šolski izlet)

izlet/pohodobmočje: Kamniške in Savinjske Alpe
Datum:06.04.2019ob: 07:45 do: okoli 16 h
zborno mesto:pred OŠ KDK in 8.00 v Tivoliju za OŠ Vrhovci in Poljane
vodnik/kontakt:Luka KorošecMladinski odsek
sklicna št.: 30009-19
težavnostna stopnja: lahkapot: označena pot
primernost:za planinske skupine na osnovnih šolah
višinska razlika:625 m
okvirni čas hoje:skupaj 4,5 h
oprema in dokumenti:gorniški čevlji, kapa, rokavice, anorak, malica, pijača, zaščitna oblačila primerna vremenskim razmeram, rezervna majica za preobleč, knjižica Mladi gornik. V avtobusu naj imajo otroci za vsak slučaj še vrečko z rezervnimi oblačili. Otroci naj so oblečeni v čim več plasteh, da se lažje slečejo, ko jim je vroče in oblečejo, ko jih zebe.
način prevoza:avtobus
stroški:12 EUR. Za naročnike planinskega abonmaja je izlet brezplačen.
prijave:pri svoji mentorici ali mentorju na šoli najkasneje do torka, 2.4.2019

Z avtobusom se bomo odpeljali do izhodišča pri Rebršaku. Večino časa bomo hodili po kolovozu in gozdnih poteh. Nekateri predeli na poti bodo malo bolj strmi, pod vrhom pa nas bo pot pripeljala še do doma na Smrekovcu. Od tam ne bo več daleč do vrha hriba in razgleda.

Plačilo je v Informacijski pisarni PD Ljubljana Matica do torka, 2.4.2019 ali na spodnji TRR! Kdor nima plačane članarine v PD Lj. Matica za 2019, naj uredi še to!

OPOMBA: V primeru neugodnih vremenskih razmer bomo cilj izleta prilagodili, o čemer boste obveščeni vsaj en dan pred izletom. Izlet bo odpovedan samo v primeru zelo slabega vremena.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIJAVNICA

Učenec / učenka ___________________________________ razred _______ ima plačano članarino za leto 2019 in se bo udeležil-a izleta gorniškega krožka. Morebitne spremembe mi sporočite na telefon:

Način plačila (obkrožite):              a)    Ima že plačan abonma                      b)    Izlet smo plačali na PD

Datum:                                                                       Podpis staršev:

Objavljeno: 1.1.1970 ob 01:00 , zadnja sprememba 1.4.2019 ob 09:43 Št. ogledov: 219

Podatki za plačilo z uporabo plačilnega naloga UPN:
Prejemnik:Planinsko društvo Ljubljana-Matica, Trdinova 8, 1000 Ljubljana
IBAN:SI56 0203 1001 9578 484
BIC banke:LJBASI2X
Koda namena: OTHR
Namen: Smrekovec, 1577 m (šolski izlet)
Referenca:SI00 30009-19
Znesek: 12 EUR. Za naročnike planinskega abonmaja je izlet brezplačen.