Turno kolesarstvo - Galerije

Smokuški vrh, junij 2017

V okviru projekta Razgibajmo Ljubljano, ki ga izvaja KTK Volja, smo se podali na popoldansko turo na Smokuški vrh nad Begunjami. Zbralo se nas je kar lepo število. Z Begunj smo odkolesarili proti gradu Kamen in dolini Drage. Sledil je strm makedamski vzpon proti Poljški planini. Na Poljški planini smo se zaščitili za spust in se spustili proti Završnici. Po cca 200 meterskem spustu je po gozdni cesti sledil še kratek vzpon na Smokuški vrh. Udeleženci so bili nad pristopom in razgledom navdušeni. Potem smo se pripravili na zadnji spust. Razdelili smo se na dve skupini: ena po nekoliko težji lovski poti, druga po malce lažji poti. Skupini sta se združili pri Krpinu in se skupaj odpeljali še čez park mimo Plečnikovega paviljona nazaj do avtomobilov.

Akcija Razgibajmo Ljubljano se je s tem zaključila, vsi udeleženi vabljeni k včlanitvi v naše društvo in k aktivnostim TKO Ljubljana Matica.