Novi dnevniki za otroke

Objavljeno: 3.10.2011 Št. ogledov: 482
Mladinska komisija PZS je prenovila programe Ciciban planinec in Mladi planinec!

Kaj najdemo v novih dnevnikih?

Namesto dosednjih dveh dnevnikov imamo sedaj TRI DNEVNIKE, ki so hkrati ilustrirani priročniki za uvajanje v gorništvo - beremo z nogami. Z nalogami, napotki za raziskovanje in beleženjem osebnih vtisov spoznavamo pomen dobre priprave, ustrezne izvedbe in uživanja po turi. Različne naloge so prilagojene letnemu času izletov, starosti otrok oz. mladostnikov, ter že usvojenemu znanju in izkušnjam. Enakovredno so zastopane vsebine s področja varnosti v gorah, spoznavanja narave in odnosov med ljudmi.

Več si lahko preberete na posebni spletni strani, ki so jo ustvarili ob tej priložnosti.

Dnevniki so na voljo tudi v naši pisarni na Miklošičevi! Ob včlanitvi (do konca leta le 2 EUR) dobijo otroci knjižico brezplačno.

Cici dnevnik  Mladi planinec 1  Mladi planinec 2