Ugodnost za člane - brezplačni tečaj tanga

Objavljeno: 23.11.2016, zadnja sprememba 24.11.2016 ob 10:31 Št. ogledov: 515

Tango šolaUgodnost za člane - brezplačni tečaj tanga

Visokogorje je že pokrito s snegom, medtem ko v Ljubljani še čakamo belo odejo in začetek zimskih dni. Približuje se zima in obdobje hladnih noči, zato smo se na društvu spraševali, kaj lahko naredimo, da si skrajšamo čas do pomladi.

‘Kaj pa, če pohodništvo zamenjamo s plesom?’ je predlagal naš strastni plesalec in pohodnik Brane. Odlična ideja!

Z željo po druženju in zabavi ti Tango šola v sodelovanju s Planinskim društvom Ljubljana-Matica podarja brezplačni začetni tečaj argentinskega tanga za dve osebi. Še nobena zima ni bila tako vroča in zabavna kot bo letošnja.

Tečaj tanga zajema štiri lekcije po 90 min in je primeren tudi za tiste, ki še nikoli niste plesali.

Seznam terminov in svojo prijavo na tečaj lahko oddaš na spletni strani www.tangosola.si

Tečaja tanga se lahko udeležiš brezplačno z veljavno društveno izkaznico za sezono 2016.

Ponudba bo veljala tudi za leto 2017, nove članske nalepke (članarine) bodo na voljo po 19. decembru v Informacijski pisarni društva.

Planinski pozdrav in lepo jesen!

Planinsko društvo Ljubljana-Matica