V poletni sezoni članarino lahko poravnate kar na Petrolu

Objavljeno: 12.6.2017 Št. ogledov: 378

V obdobju od 1. junija do 30. septembra lahko znova poravnate članarino za naše društvo tudi na 306 bencinskih servisih Petrol in s tem pridobite vrsto ugodnosti in pravic v naših in tujih gorah.

Posameznik, ki na bencinskih servisih Petrol poravna članarino, prejme na podaljšku računa potrdilo, na katerega vnese svoje podatke (slika spodaj). Z izpolnjenim potrdilom lahko 14 dni uveljavlja članski popust pri nočitvah v planinskih kočah v Sloveniji.

POMEMBNO: Zavarovanje, ki je vključeno v članarino se aktivira z vpisom podatkov člana v obrazec na spletni strani www.pzs.si/clan, kamor se vpiše tudi koda iz potrdila. Naslednji dan po vpisu na spletni obrazec je zavarovanje veljavno. Član pa v roku 10 dni po prijavi na navedeni naslov prejme člansko izkaznico z znamkico za tekoče leto, s katero lahko koristi vse članske ugodnosti v Sloveniji in v tujini. Ob spletni prijavi član izbere tudi planinsko društvo, v katerega se včljanjuje.

Petrol potrdilo

Več o tem na straneh PZS.