Ponudba Ide@l Mastercard plačilna kartica (oglasno sporočilo)

Objavljeno: 17.8.2017 Št. ogledov: 262

Oglasno sporočilo

V sklopu projekta Slovenske Alpe – Evropski gorski biser je Sberbank banka d.d. pripravila posebno ponudbo za člane PD Ljubljana Matica in obiskovalce vseh petih postojank.

Vsem, ki boste naročili Ide@l Mastercard kartico s promocijsko kodo ALPE, bo Sberbank omogočil izdelavo kartice brez stroškov ter prvih 12 mesecev brezplačno vodenje kartičnega računa.

Od vsake izdane Ide@l Mastercard kartice na podlagi kode ALPE bodo PD Ljubljana Matica namenili donacijo v višini 20 €.

Glavne prednosti Ide@l Mastercard kartice so:

• menjava banke ni potrebna,
  • s kartico lahko plačujete povsod – doma, v tujini in prek spleta,
  • nakupe lahko razdelite tudi na do 60 obrokov – preprosto s poslanim SMS-om,
  • brezplačno SMS obveščanje,
  • garancije na nakupe (podaljšana garancija, garancija »za vsak primer«, garancija »najboljše cene«),
  • zavarovanja (kartice, odtujitve ključev in nakupov prek spleta).

Preberite več

Lahko pokličete tudi na brezplačno številko 080 22 65, kjer vam bodo odgovorili na vsa dodatna vprašanja ali uredili sestanek v eni izmed enot Sberbank banke d.d.