Sklic rednega občnega zbora - 11. april 2019 ob 17:00

Objavljeno: 14.3.2019 Št. ogledov: 126

125. redni letni občni zbor Planinskega društva Ljubljana-Matica

bo v četrtek, 11. aprila 2019 ob 17. uri v dvorani pivovarne Union v Ljubljani.

Zbor udeležencev je nekaj minut prej na dvorišču pivnice Union, na Celovški cesti 22.
Zbrane bo hostesa odpeljala v Kozlerjevo dvorano, kjer bo občni zbor.

DNEVNI RED:

1. Otvoritev občnega zbora
  2. Volitve organov občnega zbora
  3. Poročilo upravnega odbora o delu, zaključnem računu in revizijskem poročilu za leto 2018 ter predlog plana za leto 2019
  4. Poročilo nadzornega odbora
  5. Razprava
  6. Potrditev zaključnega računa 2018, revizijskega poročila 2018 in plana 2019
  7. Volitve organov društva
  8. Podelitev priznanj
Materiali za zbor članov so na voljo za vpogled od 14. marca ob predhodni najavi na sedežu društva.

Vse člane naprošamo, zaradi zagotovitve sklepčnosti, da se zbora članov udeležite v čim večjem številu!

Občni zbor sklicuje upravni odbor na podlagi 23. člena Pravil Planinskega društva Ljubljana-Matica

Za prihod prosimo uporabite javni prevoz, v bližini so postaja LPP in stojala ljubljanske mreže "Bicikelj." Na dvorišču pivovarne ne bo možno parkirati avtomobilov, za ta namen je parkirišče Tivoli.