Loading Aktivnosti
Ta aktivnost je že pretekla.

PET DVATISOČAKOV Z LAŽJIM PLEZALNIM VZPONOM !

Vršič – Nad Šitom glava, 2087 m – Smer ob rebru – zgornji del Župančičeve smeri – Mala Mojstrovka, 2332 m – Velika Mojstrovka, 2372 m, – Zadnja Mojstrovka, 2354 m – Travnik, 2379 m, Grebenc – Vratca – Vršič

V primeru neustreznih vremenskih ali snežnih razmer bo tura prestavljena v dogovoru s prijavljenimi kandidati.

Zadnja sprememba

Datum:
9. februarja
Čas:
Cena:
80€ – 90€
Odsek:

Marko Jurič
Telefon:
marko.juric@amis.net

Drugo

Tip dogodka
zimski plezalni vzpon
Sklicna številka
Območje
Julijske Alpe
Primernost
za gornike, ki se želijo pripraviti na zahtevnejše zimske ture
Višinska razlika
800-1300 m, odvisno od prevoznosti ceste na Vršič
Okvirni časi
9 h
Način prevoza
osebni avto
Stroški
80 EUR za člane PD Lj.Matica, 90 EUR za člane drugih društev
Oprema
čelada, plezalni pas, cepin, dereze, 2 vponki z matico, gamaše, zaščitna očala, zaščitna krema, pohodniške palice, ter oblačila in obutev za zimske razmere.
Prijave
do 5.1.20 vodniku na tel. 041 572 893. Število prijav je omejeno! Vplačila na PD Ljubljana-Matica (pisarna ali TRR).

Prijavnine

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available