Loading Aktivnosti
Ta aktivnost je že pretekla.

Iz Ljubljane se bomo odpeljali v Zreče, kjer bo postanek za jutranjo kavo. Iz Zreč bomo nadaljevali na Roglo. Tam izstopimo iz avtobusa in se peš podamo do koče na Pesku. Od koče na Pesku je do koče na Osankarici slabih pet ur hoda, odvisno od snežnih razmer. Vmes se bomo še ustavili pri obeležju, ki je bilo postavljeno v spomin na padle borce Pohorskega bataljona. Od koče na Osankarici se bomo spustili še navzdol v pol ure oddaljeno vasico Kot, kjer nas bo pričakal avtobus in nas odpeljal v Zreče. Tam bo zaključek pohoda s plesom in srečolovom.

Možno se je tudi z nami odpeljati na Roglo in tam presmučati dan.

Komur ne bo do plesa, se bo šel lahko namočit  v terme Zreče.

Predviden prihod v Ljubljano je okrog 22. ure.

Zadnja sprememba

Datum:
11. januarja
Čas:
Odsek:

Stane Soklič
Telefon:
soklic.stane@siol.net

Drugo

Tip dogodka
snežna tura
Sklicna številka
Območje
Pohorje
Težavnost
lahka
Primernost
za vsakogar z vsaj malo kondicije.
Višinska razlika
300 m
Okvirni časi
4 - 5 ur lažje zimske hoje
Način prevoza
avtobus
Stroški
20 EUR
Oprema
dobra obutev, zaščita proti vetru in dežju, pohodne palice, hrana in pijača iz nahrbtnika, male dereze (priporočljive), gamaše
Prijave
v društveni pisarni ali pri vodniku do zasedbe mest. Plačilo na TRR ali v pisarni društva.