Loading Aktivnosti

Izlet je organiziran za šolski krožek na OŠ Milana Šuštaršiča.

Z avtobusom se bomo odpeljali proti Ajdovščini in naprej do parkirišča pri izviru Hublja, kjer se začne naša pot proti Otliškemu oknu. Hodili bomo sprva po gozdu, kjer se pot tudi zmerno vzpenja. Kasneje postaja vse bolj razgledna in razgibana. Ponekod je pot vse bolj strma, ki nas pripelje na kamnita pobočja. Na vrhu se nam odpre lep razgled na Vipavsko dolino. Na poti si bomo ogledali tudi kamniti polž.

OPOMBA: V primeru neugodnih vremenskih razmer bomo cilj izleta spremenili, o čemer boste obveščeni vsaj en dan pred izletom. Izlet bo odpovedan samo v primeru zelo slabega vremena.

Datum:

Način prevoza
najeti avtobus
Stroški
12 EUR (se plača na TRR Planinskega društva Ljubljana Matica - podatki spodaj)
Oprema
planinski čevlji, nahrbtnik primerne velikosti, oblačila primerna za hojo (pohodne hlače ali trenirka, majica s kratkimi rokavi, majica z dolgimi rokavi, flis ali kaj podobnega, vetrovka), kapa, rokavice, rezervna majica, pijača in hrana iz nahrbtnika, knjižica Mladi gornik in plačana članarina za leto 2021. Na avtobusu je obvezna maska!
Prijave
najkasneje do srede, 13. 9. 2021, do 19. ure mentorici po elektronski pošti
Starost
šolarji