Loading Aktivnosti
Ta aktivnost je že pretekla.

Odpovedano zaradi bolezni!

1. varianta: daljša, vendar brez uporabe avstrijske vinjete in tunela: Ljubljana – Korensko sedlo – Hermagor – Kotschach – Lienz – Iselberg
  2. varianta: krajša, vendar plačilo tunela in vinjete: Ljubljana – Karavanški predor – Špital – Lienz – Iselberg

Od prelaza Iselberg se bomo zapeljali do cerkve Sv. Benedikta, kjer pustimo avtomobile na višini okoli 1.250 m. Do planinske koče (1907 m) – Winkler hutte, ki je stalno oskrbovana, imamo dobre 2,5 ure hoje, nato na sam vrh še 1,5 ure. Sestop bo sledil poti vzpona.

Lahek turni smuk + lahka snežna tura

OPOMBA
V primeru slabega vremena ali neprimernih razmer, je možna sprememba ali odpoved ture.

Zadnja sprememba

Datum:
16. februarja
Čas:
Cena:
30€ – 40€
Odsek:

Duško Grabnar
Telefon:
dusko.cham@gmail.com

Drugo

Tip dogodka
turno smučanje
Sklicna številka
Območje
Avstrija, Schober nad Lienzem
Težavnost
lahka
Primernost
Za vse turne smučarje in vse planince vajene hoje v snežnih razmerah, ki so vešči pri hoji z derezami ter znajo uporabljati cepin.
Višinska razlika
cca. 1200 m
Okvirni časi
cca. 7 ur
Način prevoza
Z osebnimi avtomobili.
Stroški
30 € za člane PD Lj. - Matica, 40 € za člane drugih PD.
Oprema
Turni smučarji: turno smučarska oprema, lavinski trojček (lopata, sonda, lavinska žolna), cepin, dereze, hrana in pijača iz nahrbtnika, obvezna plačana članarina za leto 2020, osebni dokument. Pešaki: cepin, dereze, hrana in pijača iz nahrbtnika, obvezna plačana članarina za leto 2020, osebni dokument.
Prijave
v društveni pisarni do petka 14.2.2020 do 12. ure ali pri vodniku na telefon 031 376 091. Plačila v pisarni ali na TRR.

Prijavnine

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.