Mla?ca - prosti spis

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
gregapega
Prispevkov: 70
Pridružen: 04 Feb 2005, 10:46
Ime in priimek: Ljubljana

Torej, v petk ob ene 6tih (popoldne) sva z Mihom priletela iz Kranja in jela ?tant postavljat na drugi smrekci z leve proti desni. Abzajlal smo po?as, po te?ajni?ko, predvsem pa opazval mupetke, ki ?e od Bo?i?a tam stojijo. Plezal naj bi z enimi hudimi sposojenimi krampi, ?ef je reku, da je Humar vse z njimi lezu, ampak jasno niso mel pa??kov, pa kaj ?em jez te?ajc med te?ajci.

Ob ogromni tremi pred prvim sre?anjem z ledom v ?ivljenju, sem zlezu tri smeri, Miha, k je bolj star ma?ek pa pet, eno sem obdelval tok cajta, da se je reva od moje toplote skor stalila, ampak sem se priboru do vrha. Hura.

Razgled so nam pa lep?al eni gospodje v oran?nih hla?ah, k so tok fino v ro?cah plezal in se kobalil po poto?ku, da nism vedu al naj se smejem al jokam. Al si naro?im pir-
Ura je bla prekmal deset, in ?eprav je bilo mo?i ?e za smer ali dve smo moral domov. Seveda sem naslednji dan prespal pet ?reu in ?e boste v prihodnjih dneh vidl v ferajnskem bifeju kakega zombija, ki prepri?uje folk, da bi ?el kdo na Stor?i?, sem to jaz:)
Ne prezgodaj in ne prepozno, ne prehitr in ne prepo?a?.
Odgovori