Trening za odpravarice in odpravarja

Oprema, strokovni članki, nasveti... in še kaj koristnega
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

?e opusti? treninge za plezalsko mo? PM in deloma treninge za plezalsko vzdr?ljivost PV, bo? ?e vedno zvozila tam gor, na 6000. Program za AB in TM (trim steza in to ... al pa fitnes z nabildanimi mladci :???: ) pa kar upo?tevaj, morda v nekoliko manj?em obsegu (kraj?i ?asi, itd ...), ampak daj, delaj.

Naj te razveselim, da pod treninge za PV sodi tud kako pre?enje Zeleni?kih in celodnevno plezalno potepanje po Pakli - kar bi ti pa sedlo, ne? :)

Akademka, kar prid v Bejlisa, sam pijan?evat ni dovoljeno, pa tolk kadit, pa bo vse OK. :lol:
Akademka
Prispevkov: 33
Pridružen: 21 Mar 2005, 14:14
Ime in priimek: Tina Horvat AAO Lj.

Hvala, bom upo?tevala tvoje nasvete. Predvsem fitnes z nabildanimi mladci se zelo dobro sli?i. Prepri?ana sem, da bo kot metoda prevladal med vsemi odpravaricami, ?e nam bo slu?ajno kaj ?asa ostalo, pa gremo ?e na Zeleni?ke ?pice in v Paklo. In v ?etrtek v Bejlisa! No, pa tud za na?ega edinega ma?ota se bo kaj na?lo.

Pozdrav Tina
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

"Anyone need advice on making the transition from 5.12 to 5.11 ?" ? Andy Cairns.
V?eraj sem na Napoleonici kon?no specializiral ?e iz te teme. Med opravljanjem izpita sem bil tako prepri?ljiv, da so me opazovalka in opazovalci enoglasno razglasili za medveda - kar je, med nami re?eno, najvi?ja stopnja znanja in ?asti, ki jo lahko dose?e in?truktor ?portnega ne-plezanja. :wink:
bednik
Prispevkov: 219
Pridružen: 25 Feb 2005, 20:06
Ime in priimek: rok_blagus

bo treba po?as za?et trenirat...pa kokto pit!
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Ja, kar je, je! Natreniral ste, kolkr ste, zdej je treba pa sam ?e it, pa med letenjem nobene viroze staknt, pa se aklimatizirat, pa vozt v kolektivosu, pa zlest na kak vrh, pa s cepinom mal po perujskem ledu udart - k je med nami re?eno precej enak na?emu - pa sodelovat na party-u v Tambu.

Pa jasno - pridte ?ivi pa zdravi nazaj. :)

Aja, Matej, pozdrav mi Wendy-ke ... :roll:
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

[smilie=hi ya!.gif] , ja, zdej pa d?ihad, kokr bi reku Zoki. Hvala na moralni podpori!
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Wendy-ke ????? :?

Domnevam, da bom vedel, ko jih sre?am.

Hvala za lepe ?elje. Probal bomo vse. Predvsem celi prit nazaj.
Samo brez panike.
uross
Prispevkov: 131
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:08
Ime in priimek: ?e?ka

Hvala za lepe ?elje. Probal bomo vse. Predvsem celi prit nazaj
predvsem ?astite dons u bejlisu.
Men se jebe, jes sm car
ortic

Hvala za lepe ?elje. Probal bomo vse. Predvsem celi prit nazaj

Mislm da je bl primerno receno:
Hvala za lepe ?elje. Probal bomo vse. Predvsem pit.

Ce se razumemo,zacnete dons v bejlisu?!
Odgovori