Kačji pastir

Lepota, moč in eleganca
Kralj Matjaz
Prispevkov: 202
Pridružen: 06 Apr 2005, 09:51
Ime in priimek: Matjaz Jeran, Radovlca

Lp iz Gorenjske, še vedno so Bitnje naj plezališče na svetu, sledi Kalymnos, tretje so Bodešče...

Se moram mal pohvalt. Glede na to, da bom počasi že kr zlo siv, da na odpravo še dolgo ne bom šel, ker Plezalni center še ne bo kmalu stal in ker časa za v hribe nimam, al pa če si ga celo planiram za en mesec v naprej greva pol z Jermanom bivakirat na parking in zjutri ugotoviva da je stena mokra, skratka počas sem htel dat izpisnico in se učlanil v tekaški klub Polet. Ampak...

pride ponedeljek, glede na to, da v naslednjem tednu ne bom imel časa niti za tek, ker je žena dežurna/ma izobraževanje,/v vrtcu starši igramo igro za otroke, dobim badija Motla in greva med kapljami gor pod stene.
Mi napelje 1. topiča, Drobež 6c, pa drugega topiča Zgornji štuk 7a, komi, ampak komi zlezem topiča. Potem si mal priveževa dušo, pojeva par češenj, enga čikneva in gre Motko naštimat topiča v Kačjega pastirja. Kao 8a+, sem bil enkrat letos spomladi, ko sva imela z ženo prvi dan od 4 pomladanskih, ko sva frikala, kao priprave za dopust v Franciji/na koncu Kalymnos... skratka spomladi v dveh poizkusih naredil vse gibe BP, čez 3mesece grem na topiča, od Kalymnosa (30.4.-10.5.) nisem plezal več kot enkrat (smeri težje od 6a), aha pa 1x sem bil na stenci-sem učil plezat!! No pa stopičarim, halo, kako?

1h kasneje zlezem še v vodstvu in si rečem, kako bedno, celo mladost sem treniral in kurc kej zlezu, zdej na stara leta nč ne plezam pa karkoli grem, zlezem. Narobe svet.

Sam še Plezezalni center Ljubljana postavimo, potem pa probam spet kako, za katero bom lahko dal tri dni v istem letu. Fukat, živela Matica
Boli me kita, strokovno se reče tendinitis.
Uporabniški avatar
merman
Prispevkov: 464
Pridružen: 10 Mar 2005, 10:08
Ime in priimek: matevž jerman

...pa kdaj bo že ta plezalni center.....
pučas pa z´andahtjo!
Uporabniški avatar
bikec
Prispevkov: 317
Pridružen: 19 Maj 2005, 11:12
Ime in priimek: anže martinčič

Ejga, bom js tut probu nč plezat pa zlest. Aja, sej plezam nč ne! Kdo bo šu u četrtek po službi nekam, morm očitno kej zlest ;)
Bravo!!!
fuk je kranjcem v kratek čas
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

Vransko, kdo .... ??
Uporabniški avatar
Izi
Prispevkov: 427
Pridružen: 25 Mar 2005, 10:20
Ime in priimek: Brezovica

Ja, bo treba nehat trenirat, da bomo lahko kaj splezal :wink:

Koliko bi šele splezal, če ne bi šel na Kalimnos :evil: :P 8)

Glede na formo moraš obvezno iti v Vipavsko Belo probat Cerkota, če ga še nisi. :)
Izi
Uporabniški avatar
Jani
Prispevkov: 66
Pridružen: 31 Mar 2005, 17:03
Ime in priimek: Janez Vratanar, Ljubljana

Cestitam Jery! Kdor zna, zna.
JV - Jebi Veter
Kralj Matjaz
Prispevkov: 202
Pridružen: 06 Apr 2005, 09:51
Ime in priimek: Matjaz Jeran, Radovlca

vsakič ko grem, je kot fuk petdesetletnice, kot da je zadnjič, orto strastno do konca! kdo še pleza previse-cerko, to črtico že mam..., verjetno se niti postavit v previs ne bi utegnil, sploh je pa predaleč, se ne vidi do tja iz naše doline.

Bodešče so zakon!
lp iz gorenjske
Boli me kita, strokovno se reče tendinitis.
nejka
Prispevkov: 127
Pridružen: 27 Nov 2005, 19:49
Ime in priimek: ljubljana, neja malis

bravo!



ja nč čudnga, če sam skoz okn pogledaš, pa ze skor vidš Bodešče :roll:
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Hudo dobro. Bom še jaz probal na zadnjih 14 dni sedenja dodat še 14 dni dni počitka, pol pa sporočim, kaj je ratalo (zna bit sajt kakšne 5b :oops:).
Uporabniški avatar
Sigy
Prispevkov: 134
Pridružen: 10 Jan 2006, 17:09
Ime in priimek: Žiga Erman

Vidm Đeri, da sem topičarš zadnje čase in se švercaš k si ne upaš plezat naprej. :cry: Sploh pa sem presenečen, da zlezeš rahlo previsno plato, k ti ždi že kar nekaj časa za bajto in si mimogrede nadrkan vse ostale smeri na pamet :? . Da ne omenim, da je ta vzpon đabe za platen maistra s klobasami namesto prstov. Prosm ne utruji s svojimi par let prepoznimi spoznanji, da si pač dobr in močan klajmber, ker nekateri to vemo že celo vrsto let in nismo nč presenečeni.
Čestitke od nekoga, k pač 8a+ ne more stisnt brez treninga in bo mogu še močno podaljšat svoje kite med nogami, da bi mu lahko kaj takega uspelo :oops:
khm.. plezanje, kaj je to?
Uporabniški avatar
tweety
Prispevkov: 281
Pridružen: 20 Apr 2005, 19:28
Ime in priimek: Jernej Turn?ek, Ljubljana

Mislm, da morte vsi na piknik v Trento. Takoj se prjavte!
bednik
Prispevkov: 219
Pridružen: 25 Feb 2005, 20:06
Ime in priimek: rok_blagus

jaz se prijavljava!
bednik
Prispevkov: 219
Pridružen: 25 Feb 2005, 20:06
Ime in priimek: rok_blagus

aja še to,
50 letnic ne fukam, če bi jih pa prav gotovo ne bi bilo strastno!
Uporabniški avatar
Sigy
Prispevkov: 134
Pridružen: 10 Jan 2006, 17:09
Ime in priimek: Žiga Erman

matr si bedn, preber si še enkrat... gre za to, da ko nekega dne le stopiš v te sfere, boš presenečen nad tem kako strastno te bo 50letnica obdelala :evil:
khm.. plezanje, kaj je to?
Uporabniški avatar
Angel Ann
Prispevkov: 145
Pridružen: 06 Dec 2005, 01:32
Ime in priimek: ana, lj

žiga, a to iz lastnih izkušenj govoriš? ;)
altius, CITIUS, fortius..
Odgovori