NAŠ 2012/2013 - ledno plezanje

Obvestila in objave šol.
Odgovori
Uporabniški avatar
merman
Prispevkov: 464
Pridružen: 10 Mar 2005, 10:08
Ime in priimek: matevž jerman

Zdravo!

Naslednji vikend (26.-27. 1.) bo tradicionalni ledno plezalni tabor v Maltatalu. Kot je najbrž jasno bomo plezali prevsem ledne slapove, lahko se preizkusimo tudi v orodjarjenju, prikazali pa bomo tudi nekaj ledne tehnike (spust ob vrvi na ledni vijak, izdelava abalaka,...). Da vam v slapovih ne bo preveč drselo, bi bilo fajn da si do tabora, poleg običajne plezalne opreme, sposodite, kupite, pričarate, prifatamorganite,... dva cepina, par dererz (po možnosti ne unih za na šmarno goro, ampak takih za ledno plezanje) in kakšen ledni vijak.
Udeležbo mi nujno potrdite do srede 23.1., tako da se pofočkate pod tale post, ali pa mi pošljete mail, pm,..., upam da mi ni treba še enkrat ponovit, da je pogoj za udeležbo na izletu plačana šolnia!
Spali bomo v že preizkušenem kmečkem turizmu, kjer nam spanje z zajtrkom ponujajo za (se mi zdi) 23€/na glavo.
Računajte, da bo odhod v soboto ob 6:30 izpred zloglasne Dvanajstke v Šentvidu.
Več o slapovih v Maltatalu lahko izveste tu:
http://www.maltatal-granit.at/maltatal% ... biete.html
http://gaestehaushubertus.at/aktivitate ... wertungen/

Zdej pa le pridno zgibe delat, da nas ne bo navil že v prvih 5 metrih!

LP, m
pučas pa z´andahtjo!
borism
Prispevkov: 45
Pridružen: 16 Apr 2010, 13:40

Điđi, letos bo treba un ovink odpelat ;)
Uporabniški avatar
ortich
Prispevkov: 170
Pridružen: 21 Feb 2007, 12:07
Kontakt:

Điđi ne bere foruma, tko da mu rajš to po pošti z golobom pošl
Uporabniški avatar
merman
Prispevkov: 464
Pridružen: 10 Mar 2005, 10:08
Ime in priimek: matevž jerman

Za vikend velja vse brez sprememb. Če kdo še nima vse potrebne oprememe naj čim hitreje javi.
V hiši kjer spimo je prostora za 22-24 ljudi, tako da je poleg tečajnikov in inštruktorjev placa še za 10-12 priveskov.
Če ne prej, se vidimo v soboto 6:20 v šentvidu pred dvanajstko.

LP, m
pučas pa z´andahtjo!
Odgovori