NA?05 - teoreti?na predavanja

Obvestila in objave šol.
Odgovori
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Prvo v vrsti teoreti?nih predavanj se bo zgodilo to sredo, 23. 11., ob 18.30, v dru?tvenih prostorih na Trdinovi 8.

Tema predavanja so nevarnosti v gorah in pravilna priprava na (ve?)dnevno turo v zimskih razmerah.

Udele?ba je (skoraj) obvezna. Magi in njegovi podaniki bodo(mo) izvajali cenzus, obvezna je prisotnost na 70-odstotkih akcij ?ole.
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Ker me virusi kar no?ejo in no?ejo spustiti iz svojih krempljev, je izvedba jutri?njega predavanja postala vpra?ljiva.
Saj bi se potrudil, ampak da mi ne bo ravno glasu zmanjkovalo in da ?e koga ne oku?im, raje ...

... prestavimo prvo predavanje na naslednjo sredo, 30. novembra, ob isti uri, na istem mestu - z enako vsebino (valjda) :wink:

Hvala za razumevanje!
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

V sredo, sedmega decembra, se vidimo spet, ?e se vam seveda ?e da poslu?at moja nakladanja. Ob 18.30 na Trdinovi 8, v znanih prostorih.
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Predavanje odpade.
Z ve? info vam bo v kratkem postregel vodja ?ole Magi.
Uporabniški avatar
Magajver
Prispevkov: 75
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Magi

Drugo teoreti?no predavanje bo to sredo 14.12.2005, ob 18.30 v dru?tvenih prostorih na Trdinovi 8.

Predstavil vam bom mo?nosti plezanja zaledenelih slapov v Kamni?ko-Savinjskih in Julijskih Alpah.

Vabljeni
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

khmm, a na na(?05) ste pa pozabil?

[smilie=heart fill with love.gif]
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
Uporabniški avatar
Magajver
Prispevkov: 75
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Magi

Pripombe, prito?be, ?elje in sugestije sicer sodijo na DISKUSIJE pa vseeno pojasnilo za vse neu?akane.

Verjetno vas ne zanima, da sem v slu?bi neprekinjeno ?e od 3.1.2006, pa naj vas potola?im, da ?e niste ni?esar zamudili.
V prostem ?asu (kolikor ga je) se precej ukvarjam tudi z NA?, predvsem s predvidenim izletom v slapove.

Ta se bo (verjetno) zgodil prihodnji vikend, zato se bomo zopet dobili v polni zasedbi enkrat med tednom (na tem mestu bi vodjo za?etne ?ole prosil za ?etrtkov termin, da se nam ne bo zopet pripetilo podobno sranje kot zadnji?).

Vsi, ki mi niste ?e prinesli potrdil o vpla?ilu to naredite v (naslednji) ?etrtek, pa zrihtajte si opremo in poskrbite za ustrezno kondicijo.

?e imate kak?na vpra?anja pa me prosim pokli?te al pa po?lte zasebno sporo?ilo.

Pa lep pozdrav iz Planice

Pa ?e namig, da je smuka s Kotovega sedla fenomenalna
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Brez zamere, tovari?, ampak od prvega (in zadnjega) predavanja NA? je minilo ?e mesec in pol,.. in ker sem ?e od takrat na pla?anem dopustu, mi je mal dolgcajt :evil:

Post pod objave ?ol pa zato, ker to ne zanima le mene, ampak tudi vse ostale sote?ajce. Pa ?e obvestilce dobi?, da je nekdo odgovoril na tvojo temo ;)
In nenazadnje, ni ti treba brat diskusij, kar ob pomanjkanju ?asa tudi ni zanemarljivo, a ne :P

Skratka, hvala za iz?rpen odgovor in upam da se ?imprej vidimo, na Trdinovi, ?e bolj?e pa kje v hribih ;)

Ps: ?e pa pride? na ferajn, ti pa pla?amo pir in zrolamo ?ik ;)
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
Uporabniški avatar
Magajver
Prispevkov: 75
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Magi

?lani in simpatizerji NA? se dobimo ta ?etrtek 19.1.2006 ob 19h na Trdinovi 8. Pogovarjali se bomo o stvareh, ki so bile na sporedu ?e pred prazniki pa nas je "zaj..." upravni odbor PD.

Se vidmo in lep pozdrav
Uporabniški avatar
Magajver
Prispevkov: 75
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Magi

V ?etrtek se boste na to temo pogovarjali (oziroma ga poslu?ali) s Kresalovim atom (alias Gregor Kresal).

Za nepou?ene, omenjeni mo?akar je eden od pionirjev modernega slovenskega "drytoolinga" (?e ne upo?tevamo Du?kotovega vzpona v derezah po kopni strehi Grintavca).
Na svojem seznamu ima med drugim tudi smer z vesoljsko oceno M11 (takrat najte?ja slovenska ponovitev ene od tovrstnih smeri!)

Ker svoje vragolije vedno tudi vestno posname in ker sodi med najbolj zanimive predavatelje, bodo in?trukcije, kako nabrusiti cepine le ?e dodaten razlog za obisk Trdinove 8 ta ?etrtek ob 19h. Bodite to?ni!


Tisti, ki misli it v ?etrtek na ?ero tore naj mi pusti sporo?ilo. V primeru (pre)majhne udele?be bo predavanje odpadlo.

lep pozdrav
Uporabniški avatar
Magajver
Prispevkov: 75
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Magi

V ?etrtek 6.4.2006 vam bo Chamonix kot svetovno prestolnico alpinizma predstavil njegov najbolj?i poznavalec Uro? Samec - ?e?ka, ki ga glede na leto?njo statistiko obi??e povpre?no 1X na mesec,
kar je porok, da bo predavanje polno zanimivih in uporabnih informacij.
Za?etek ob 19h, bodite to?ni.

Glede morebitne ture konec tedna (nedelja) bo ve? znanega ?ele v petek ?ez dan, ko bo jasno kako bogato nas bo z novim snegom obdarila nova hladna fronta.


Lep pozdrav
Uporabniški avatar
Magajver
Prispevkov: 75
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Magi

Zaradi zasedenih terminov predavanje do nadaljnega odpade.

lep pozdrav
Uporabniški avatar
Magajver
Prispevkov: 75
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Magi

Svete kraje nad Chamonixom vam bo v ?etrtek ob 21h predstavil ?e?ka, vabljeni tudi vsi, ki vas tematika zanima.

Udele?enci NA? pa se dobimo ?e ob 20.30, da se pomenimo o nadaljnih aktivnostih - v kolikor nam bodo razmere naklonjene jih bomo izvajali v naslednjih vikendih.

lep pozdrav
Odgovori