Ferajnovski ?etrtki na Trdinovi

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...
Odgovori

Katere teme bi bile po tvojem zanimive za predavanja?

zavarovanje v alpinizmu
8
33%
oprema
10
42%
novi materiali
6
25%
 
Skupaj glasov: 24
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Kino oko je ?e prej?nji teden po?ival, za ta ?etrtek pa tudi ne ka?e najbolje - razen, ?e se zelo na hitro najde kdo, ki bi imel kaj pametnega, zanimivega, uporabnega ali pa duhovitega za povedat/pokazat. Ajde junaki, javite se!!

Trenutno je ?e tako, da je kar nekaj ljudi ?e na odpravah, tisti, ki so se pa ?e vrnili, pa ?e nimajo urejenega materiala. Za naprej bi bil Kino oko na sporedu vsak drugi ?etrtek (ali pa tretji), vmesni ?as pa bi zapolnili s predavanji, predstavitvami, prodajo rabljene opreme in ostalim po va?ih ?eljah in predlogih. Zima bo dolga, dnevi pa kratki ;)

Okvirno je ?e dogovorjeno predavanje o treningu in prehrani ter prva pomo? (osve?itev in nove metode), LEPO PROSIM pa ?e ?e sami predlagate katere teme bi vas zanimale, kaj bi si ?eleli poslu?ati, pogledati,...

Za za?etek in vzpodbudo kratka anketa, ki jo po potrebi lahko raz?irimo in dopolnimo...

Lp, Sa?a
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Bravo!

Zdru?imo mo?i, da od ferajna ne ostane samo pir?ek v ?okomokotu al kako se ?e zdaj re?e Beyliju.

Bolj kot predavanja (en govori, ostali spijo), bi bile dobrodo?le odprte diskusije (en daje izto?nice, ostali podajajo svoje izku?nje in mnenja).
Kak?na promocija sploh ni slaba, ?e se ?e vnaprej ve, da to ni predavanje.

Sumim, da imajo na?i starej?i kolegi doma en kup diasov iz bli?nje in malo manj bli?nje preteklosti. Morda bi lahko nadaljevali lanski cikel Kino Oko.
Samo brez panike.
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Bravo!

Zdru?imo mo?i, da od ferajna ne ostane samo pir?ek v ?okomokotu al kako se ?e zdaj re?e Beyliju.

Bolj kot predavanja (en govori, ostali spijo), bi bile dobrodo?le odprte diskusije (en daje izto?nice, ostali podajajo svoje izku?nje in mnenja). Seveda zahteva druga mo?nost malce ve? anga?iranja od vseh udele?encev.

Kak?na promocija sploh ni slaba, ?e se ?e vnaprej ve, da to ni predavanje.

Sumim, da imajo na?i starej?i kolegi doma en kup diasov iz bli?nje in malo manj bli?nje preteklosti. Morda bi lahko nadaljevali lanski cikel Kino Oko.
Samo brez panike.
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Hvala Matej :) tvoj odgovor, par pm-jev in tistih nekaj glasovalcev, ki so se potrudli z anketo ka?e, da le nisem totalno brcnla v temo in da nas je nekaj, ki jim ni vseeno in bi si ?eleli, da bi bili ?etrtki na Trdinovi zanimivi, informativni, konstruktivni, ... in ne samo dru?abni. Pa da bi pritegnili ?e koga, ki je morda ?e obupal ali pa samo ?e zeloo redko pride pozdravit koga od starih znancev. Pri novih generacijah pa vzbudili ob?utek pripadnosti, zavesti in odgovornosti, da po kon?anem "?olanju" tudi sami nadaljujejo to in po svojih mo?eh vrnejo ferajnu. Ni vse v denarju.
(Pa da ne bo ?e kak?na akcija tako klavrno izpadla, kot je tista na Skuti, ko je na koncu drug ferajn dokon?al (na?e) za?eto delo.)

Jaz tud upam, da bo Zoki nadaljeval s svojim lanskoletnim ciklom Kino oko :) Jaz sem vsko?ila samo za tisti mesec, ko je bil odsoten, pa zato, da se je kon?no za?elo nekaj dogajati. Sem pa ve? ali manj iz?rpala svoje ideje, koga pocukat za rokav in "ej, a bi ti .." Predlogov od koga drugega pa ni bilo, niti se ni noben sam javil za predstavitev oz. predavanje.

Tvoja ideja za diskusije mi je v?e?. Ali lahko na malo ?ir?e razlo?i? kako si si to zamislil? Se tema za diskusijo objavi na forumu in o tem diskutiramo? Vsaki? kdo drug predlaga temo in potem vodi diskusijo? Pa sr?no upam, da bi to prevzel kdo drug, meni to ne le?i :( z veseljem pa pomagam pri usklajevanju in objavljanju.

?e vsak prevzame nekaj in se potem v enem mesecu zvrsti po eno predavanje ali predstavitev, diasi, diskusija na temo, bi bila zadeva ?e dovolj pestra in zanimiva, posamezniki pa ne preve? obremenjeni.

Lahko no?, pa kej lepega sanjajte! :D
Kako naj pogledam resnici v oči, ko pa prasica vedno miži!
Odgovori