Dopolnitev foruma?

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

V duhu s Tagajstninimi idejami spra?ujem ... A bi se dalo dopolniti forum s kak?nim koledarjem ferajnovskih dogodkov?
Z ne?im skratka, kamor bi lahko (poobla??eni) vpisovali prihodnje dogodke na ferajnu (izobra?evalne akcije, rojstne dneve, striptizete v Bejlisu :wink: )?

Ali izvedba tak?ne ideje ?e presega koncept foruma in zahteva internetno stran? ... ki bi jo pa tudi ?e lahko po?asi spravili skupaj ... :roll:

Pozdravi in moje ob?udovanje Adminom!
CyberSam
Prispevkov: 377
Pridružen: 04 Feb 2005, 13:31
Ime in priimek: Samo Krmelj

dal bi se tud u forumu to nekak umutit not sam mislm da bi bla zato bol? celotna stran. ja uporabu bom cenjeno frazo TREBA Bo skilcat en sestank, Treba bo zbruhat ideje kako naj bi zgledala zadeva in treba bo narest. Grega je tkrt ponudu pomo? in mislm, da je ?e prpravlen in kot bi rekl politiki ?ogca je u na?ih rokah. Zaradmene se lah usedemo drug tedn u tork 17.05, da se za?ne neki dogajt. Grega, Mojca, Bevk, Ventil, Tinca, SS in ostrali ¸ne- zainteresirani kva prvte.
Ventil
Prispevkov: 86
Pridružen: 22 Feb 2005, 19:48
Ime in priimek: Komac

Jes sm za, sam me nau (naslednji teden sem v Gr?iji)
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

U tork ob 8-ih zve?er u Zvonu?
Pero
Prispevkov: 76
Pridružen: 17 Feb 2005, 14:24
Ime in priimek: Ljubljana, Peter Kumse

Zavedajte se da je kompleksnost site-a omejena glede na trenutne performanse streznika.

Idealno bi blo navrzt gor kak content management gonjen portal.

Morda gostovanje kje drugje?
Climb more, suck less
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Prid ?e ti zravn?
Pero
Prispevkov: 76
Pridružen: 17 Feb 2005, 14:24
Ime in priimek: Ljubljana, Peter Kumse

Moze. A to trnovski zvon?
Climb more, suck less
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Prav ta.
CyberSam
Prispevkov: 377
Pridružen: 04 Feb 2005, 13:31
Ime in priimek: Samo Krmelj

pomoje bi bla bol? lokacija nekje k mamo net na razpolago. neki se je in?tanca zadn? ponujala
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

Ra?unajte z mano. Da nau vsa pisarija sam pr besedah ostala :wink:
Never ever give up!!
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Pero napisal/-a:Zavedajte se da je kompleksnost site-a omejena glede na trenutne performanse streznika.

Idealno bi blo navrzt gor kak content management gonjen portal.

Morda gostovanje kje drugje?
?e je treba uporabit kak?en bolj?i ra?unalnik ali pa drugo lokacijo, bi se morda v na?i firmi kaj na?lo. Ko se boste zmenili okoli vsebine, sporo?i performan?ne zahteve.
Pero
Prispevkov: 76
Pridružen: 17 Feb 2005, 14:24
Ime in priimek: Ljubljana, Peter Kumse

Performancne zahteve so karkol razn tega...
Climb more, suck less
Uporabniški avatar
gregapega
Prispevkov: 70
Pridružen: 04 Feb 2005, 10:46
Ime in priimek: Ljubljana

GregorM napisal/-a:
?e je treba uporabit kak?en bolj?i ra?unalnik ali pa drugo lokacijo, bi se morda v na?i firmi kaj na?lo. Ko se boste zmenili okoli vsebine, sporo?i performan?ne zahteve.
php, mySql, asp.net ali asp na istem strezniku. Moznost posiljanja mailov. Bo slo?
Ne prezgodaj in ne prepozno, ne prehitr in ne prepo?a?.
Uporabniški avatar
gregapega
Prispevkov: 70
Pridružen: 04 Feb 2005, 10:46
Ime in priimek: Ljubljana

Se dve pripombi oz.vprasanja, ?e seveda smem :???:

Ta stari , ne po letih seveda, bi bilo fajn ?e razmislijo naslednje stvari, mogoce, da z bolj izciscenimi mnenji pridejo na pija?o:

-predlogi katere strani so potrebne (npr. odprave, ?lani, dogodki, forum, galerija itd...)

-temeljno vpra?anje je na ?em sloni cela stran - predlog Mojce je bil kakor sem razumel, da se v ospredje postavi odpravarski del ferajna, ostalo pa pride pod virtualni ferajn, al so odprave pa? ena od glavnih podstrani.

-dizajn... strani se najprej postavijo v enostavnem dizajnu, nadgradnja(flash) se dela kasnej npr. po pol leta, ko bojo ?e bolj iz?i??eni pojmi kaj rabmo... in ko bo cajt itd

- vse te pripombe so seveda relevantne - predvsem zadnja, ?e bo delu page kdo drug pa so seveda razmere lahko druga?ne. Odvisno od tega kaj je kdo prpravlen narest, kok ma ?asa in seveda kaj zna...
Ne prezgodaj in ne prepozno, ne prehitr in ne prepo?a?.
CyberSam
Prispevkov: 377
Pridružen: 04 Feb 2005, 13:31
Ime in priimek: Samo Krmelj

Vsi ki mate kakr?nkol predlog v zvezi intrenetno stranjo, al pa znate kj pametnga narest na kompjuter se dobimo v torek 17.05.05 ob 20:30 na ferajnu
Odgovori