sprejem

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...
Odgovori
ana

kaj pa je zdej to!!
a vsi spite al kaj?
a ne misl noben pokomentirat razvrata, ki se je dogajal do danes zjutraj?
men je bil najbl vsec dostop, pol novopeceni janko, pa blazev slinck [smilie=kiss of love.gif]
Uporabniški avatar
tweety
Prispevkov: 281
Pridružen: 20 Apr 2005, 19:28
Ime in priimek: Jernej Turn?ek, Ljubljana

Eni smo sli ze pred koncem dam, tko da nas lohk kdo updejta. Jst sm se meu presenetljivo dobr. Ksne fotke?
Uporabniški avatar
bikec
Prispevkov: 317
Pridružen: 19 Maj 2005, 11:12
Ime in priimek: anže martinčič

?ur je bil dobr, bol? k lan!
Matica je zakon!!!
...

(eni smo ?li direk iz ?ura se v ?i?ko napenjat 8) )
fuk je kranjcem v kratek čas
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Par naklju?nih fotk:

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
Galc
Prispevkov: 52
Pridružen: 18 Maj 2005, 15:44
Ime in priimek: Gregor Gale, Menges

Zur je bil kul, cel vecer sem poslusu vprasanje kera je najlepsa maticarka... jest mislm da so maticarke vse lepe - kaksno nakljucje 8) !
Tud majcke so zlo kul, sem bil presenecen nad izvirnostjo ideje!

Vceri nekateri nismo mel atoma zivljenja da bi sploh prizgal racunalnik. Tko da pricakujem da se bo dons kej vec pisal!

Slike pa pridejo, ko najdm kej vec cajta! Glede na to da se zdej nism dal slik se od zura v Trenti, bo mogoce to mal dle trajal, upam pa da ne prevec!
Gost

majcke so res zakon, lepse skor ne bi mogle bit:)
drugac je blo pa res noro. mene je blo ze strah, da bom zamudila prvi del, pa se je na sreco spet zavlekl..
res, vsaka cast vsem organizatorjem!!
res ze dolg nism bla na tok norm zuru! folku je ful dogajal (tut men, priznam), pivo je teklo v potokih, plesal smo pa k neumni. eni smo podaljsal v jutro in prepel vse otroske, ljudske in ostale slovenske pesmi, ki smo se jih spomnl...
res lustn :snipe:
ana

prejle sm se pozabla prjavt, k nism na svojmu carunalniku, ampak ze pridna od 7.00 na faksu:(
Gost

?e moji vtisi:
Najlep?i del vsega je bil sestop, ki je po Mi?otovi (vodja odprave=edini s ?elko) zaslugi prerasu v mojo prvo zimsko avanturo. Hodil smo po 2 dm ?iroki gazi, skor celo pot, jst sm pa padala na vsakih 50-100 m. Na ?alost nismo mel sre?e z mese?ino, je blo pa zlo jasno nebo in smo lahko vsaj zvezde opazoval. Pa zahvalila bi se Jerneju, tretjemu ?lanu (raz)/(na)veze, da me je ustre?ljivo pobiru. Slava mu!!!!

Mi?o, ti si car!!!!

Eva
ortic

ja eni smo ga pa pol zavlekl kr se do vecera.jest sm sele zdej prsu mal(!) k seb, pa glede na to, da sm klicu jelene na sprejemu se predn sm en per spiu si lahko predtavlate stanje mojga zelodca ta trenutek.
Rit mam plavo, vendar sm dans velik bl sesut od dveh (oz treh) dni proslavlanja!
pol Bostjan,?anky(ha dobr zgleda to), janko ima se novo ime, sestavljeno iz janko in ?anky in to je Jenko (Jenki, ?enko).
ja zur je biu res mega in zato gre zahvala najvecjim razvratmacherjem na nasem ferajnu, to je vsem ki so sedeli za mizo in se trudili, da bi mi imeli cim(manj)bolj podobno rit nebeski modrini, ki zdej ze preko zelene in in rumene prehaja v utrjeno maticarsko krasotico.jejejej
pa vecina vs ze veste kaj, tko da zur ze nebi mogu bit bedn, posebi se ne ker je biu namenjen takim carjem :P , kot smo!!!!
tud pisat vec ne morm.no taka je moja bedna zgodba.


FUKAT!!!
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

Janko!!! proti Komisiji!
holivud tega ne zna nare?irat :D
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Uporabniški avatar
Spasiba
Prispevkov: 690
Pridružen: 09 Apr 2005, 15:01

FUL D'BEST (sploh pa fri?ni alpinisti)



(razn kelnarce, k nam ni hotla dat hrane zjutri :x )
Myspacebuttonisbroken
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

ful the best fri?ni alpinisti. Majo potencial za hudga alpinista, ?e so sposobni ostat na nogah ve? kot 50 ur- pijani :!: ?estitam vsem za zagovor pred komisijo.
pa ful the best vsi, ki se jim je dalo v tem de?ju prit do ko?e na najbolj?i mati?arski ?ur, ?e posebej ta novi te?ajci, ki niso ?ist vedel kaj jih ?aka. Upam, da boste naslednje leto vsi tepeni. Mi smo bli letos ?e drugi?, nam bo ?e v?e? ratal :P
Eni smo hoteli ?e zjutraj na pl. Javornik, pa smo potem raje ?utal tako, da smo vlekli 4 nasedle avte iz grabna. Najve?ji highlight je bil Janin avto,ki smo ga na sredi poledenele ceste obrnili za 180 stopinj okoli lastne osi in potem je ?lo samo ?e dol. Do ko?e smo ?li lepo pe? od spodnjega parkinga in tam od pol treh nazdravljali Jankotu in celemu svetu s ?nopsom. Men je kr glasu zmanjkal, tok sm se drla pol na ?uru. Na sre?o je mem pr?u doc Matej in mi dal borovni?ke za eksat. Slava ?e njemu, bila sem ozdravljena. In blo je the best do jutra, men se ma?ek vle?e ?e od ?etrtka, ko so Makedonci okupirali Bejli. ?ist mimo! The best. Carsko!
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Matej

Kot po navadi je spet nekaj stvari ostalo brez lastnikov na ko?i. Neki jih mam jst: majce, flis, kapa, ?e najve? pa ?tumfov. V ?etrtek prinesem, in ve? ne odnesem.

Matej
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

Opazili so nas...
Ob?ni zbor Akademskega AO

Od ?asa do ?asa so kadilci hodili ven gledat zvezde in poslu?at, ali se morda sli?i kako vpitje in glasba izpod Stor?i?a, kjer so rajali Mati?arji.
Ni? ni bilo sli?at, najbr? so ?li le-ti kmalu spat.

http://www.gore-ljudje.net/objave_view.php?pid=4980 [smilie=real mad.gif]
A bi kak?en spo?tovan ?lan odseka rad revan?iral z objavo???
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
Mojca
Prispevkov: 77
Pridružen: 11 Jun 2005, 00:07
Ime in priimek: Žerjav

da ne bi kaksnemu tecajcu slucajno res padlo na pamet da bi kaj objavljal (in po moznosti se kaksne pijane fotke!!)!! slejc, mogoce so nam res usli z vajeti?! : )

ne vem tud od kdaj se na alpinisticnih spletnih straneh objavlja zure in pijancevanje? RAJS OBJAVITE KAKSEN DOBER VZPON!
sicer pa ne vem zakaj bi morali karkoli govorit in se hvalit z nasim sprejemom (ki je bil mimogrede cisto povprecen prijeten maticarski zur). mi smo se meli fino in nam je cist vseeno kaj si drugi mislijo in govorijo o nas. A NE?

itak je pa jaka to napisal zato, da take k nc ne stekajo, provocira ;)



ps. velika dejanja se sama hvalijo ;)
Odgovori