NE...

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...
Odgovori
Kresalov Ata
Prispevkov: 76
Pridružen: 07 Apr 2005, 13:15
Ime in priimek: Gregor Kresal, USA
Kontakt:

Predlagam, da administrator kot prvo gesto pri posodabljanju foruma bri?e "ne" pred rubriko Uporabno!
CyberSam
Prispevkov: 377
Pridružen: 04 Feb 2005, 13:31
Ime in priimek: Samo Krmelj

Kerso, mal si zamudu. O teh stvareh smo se menil ob nastanku foruma.
Upam, da je ve?ini ?lanov jasno ?emu je ta rubrika namenjena, poleg tega pa to tudi pi?e pod naslovom, sam prebrat je treba.
MatejP
Prispevkov: 86
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:10
Ime in priimek: Matej Perkus, SG

CyberSam napisal/-a:Kerso, mal si zamudu. O teh stvareh smo se menil ob nastanku foruma.
A od tedaj je prislo precej novih clanov. Se mene, vcasih zavede in jo podzavestno enacim s kosem.
CyberSam
Prispevkov: 377
Pridružen: 04 Feb 2005, 13:31
Ime in priimek: Samo Krmelj

Pri?lo, pri?lo. Zato naj si pa vsak prebere kaj v kak?no rubriko spada.
Za?uda je tu kon?al tudi ?lanek o popustih. Za nekoga precej uporaben, za druge pa zelo neuporaben.
Kresalov Ata
Prispevkov: 76
Pridružen: 07 Apr 2005, 13:15
Ime in priimek: Gregor Kresal, USA
Kontakt:

Lepo, da ste se to menili (?e) ob nastanku foruma, toda tudi za mesto v katerem ?ivimo sedaj so se neko? zmenili, da se imenuje Emona.
V naslovu: Prodam hi?o na-pol zastonj!, spodaj pa v podnaslovu: hi?a je na-pol podrta.
O?itno sem nekje nekaj res zamudil...
bostjan

se popolnoma strinjam s kresalovim atom in razmi?ljanjem glede NE... meni osebno se zdi prav ta tema ?e najbolj uporabna in ?e se lahko spremeni ustavo, bi se dalo verjetno tudi tri zanke na forumu.
Uporabniški avatar
Galc
Prispevkov: 52
Pridružen: 18 Maj 2005, 15:44
Ime in priimek: Gregor Gale, Menges

Glede na to, da posti kot so Mujo in podobni posti padajo v rubriko Diskusije in vse drugo, se mi zdi smiselno, da se rubrika Ne-uporabno obdzi, vendar se zamenja njen namen. Tako bi vanjga postal vice,...
Poleg tega pa bi se odprla se rubrika Uporabno oz. se kako Uporabno, kamor bi bli poslani posti ala dereze, taki in drugacni clanki,...

Lp, Gregor
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Jaz sem za to, da rubrika ostane taka kot je. O?itno so nekateri spregledali tisti pomi?ljaj.
Zadnjič spremenil en Matej, dne 08 Dec 2005, 17:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Samo brez panike.
Uporabniški avatar
bikec
Prispevkov: 317
Pridružen: 19 Maj 2005, 11:12
Ime in priimek: anže martinčič

Se zelo strinjam!!!
Men se je prvi? k sm vidu zdel ?ist zabavno!
fuk je kranjcem v kratek čas
Odgovori