SEDMINA

Objavljene foto in videoreportaže
Odgovori
Hey Joe
Prispevkov: 473
Pridružen: 04 Nov 2011, 11:13
Ime in priimek: Janez Marinčič

Sedmine ta četrtek ne bo, ker je France Prešeren prehitel Žigo Lukežiča za kar nekaj konjskih dolžin (in naj bi ferajn okoli praznika bolj sameval).

Zato sem najbolj fletne dogodke druženja z njim povzel tu.

Slika
Začelo se je na izletih plezalne šole in po delu v skalcah Črnega Kala smo se zvečer »ukup usedl«.
Slika
Potlej se je oblikovala nekaj ožja plezalna družba, ki je svoj »meeting point« ob koncih tedna prestavila izpred Grude čez Tržaško in Gradaščico na Parcelo C2C.
Slika
Šolani vrtnarji prijateljem na parceli pomagajo in obvladujejo tudi sečnjo.
Slika
Pa smo šli plezat v Omiš...
Slika
... taborili v Došen Dabarju....
Slika
....in poplezavali nad Ravnim Dabarjem.
Slika
Tudi Dedcu se nismo izognili; Leva smer res ni bila leva.
Slika
Po turi z Marijo v Vršičih.
Slika
Večer z oskrbnico Mojco; lani je bila na Korošici, kjer smo se vedno dobro imeli, že 13 sezono.
Slika
Vranjska draga.
Slika
Jamski Matičarji na čelu z Martino. Redna člana skupine »Istra je naša« sta bila tudi Urška in Matej.
Slika
Na opuščeni starosvetni cesti nad Jadranom večerjo pripravi Barbara.
Slika
V Strogiru drugi cug povleče Žiga.
Slika
Otok Pag in stolp Stogaj.
Slika
Večerno kolegialno prepričevanje itak prepričanega Petra.....
Slika
...in plezati v Dalmaciji.
Slika
Kužika Frida je bila vseskozi v ospredju, Boštjanove ideje na naših terenih pa vedno na mestu.
Slika
Potem je Žigi ob bok stopila Aleksandra in sta skupaj gradila naprej.....
Slika
Hey Joe nikoli ni prenehal težiti o primernosti Žigatove ponovne ponovitve Kače v Paklenici. Smo delali resne načrte. Ta star bi mogoče šel zraven, še rajši pa ne (baraba ima tam prosti vzpon že itak od leta od 00).
Slika
Da, Paklenica.
Najina zadnja smerca v kanjonu je bil ljubki Nosorog, ki ga na vrhu čuva zamišljeni možic. Osamljen in žalosten je, tako, kot mi.
Odgovori