Po uspešnem prebijanju čez dolomitske stene sem žal manjkala na izpitih in najboljšem žuru. Razlog je tudi da plezam tako počasi da me še polži prehitevajo:ctf: .
Včeraj sem se Petrom Juvanom odpravila pod Triglavsko steno preizkusit v Bergantovo spominsko smer. Obema je uspelo. Lažji raztežaji pa so kot se za naše hribe spodobi. Potrebna je večja previdnost kot v Dolomitih. Pa klin tudi prav pride. Bil je res lep dan in super razpoloženje!