Ojla!
Po nedeljski plezariji z Marinko in Katjo, sm se učeri odpravla še v hladnikovo smer v storžič. Kt se spodob je bil dostop spet bedn, sam je bla pa smerca lepa, skala kompaktna, tko da se je skor splačal. Z bratrancm sva sicr misnla preplezat še direktno pa lojzkovo, sam naju je pregnou vreme.. tko da drugič.
Slike pa pridejo..
