na stenco v Jar?ah ob ?etrtkih zve?er

Če iščeš soplezalca, popotnika, idr...
Odgovori
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

Pod vodstvom urha ?ehovina je ravno v ?asu ferajna, od 20.00 do 21.30 odprta stenca v O? Jar?e. Pla?a se 1000 SIT za enkrat-4000SIT za en mesec.
Vabljeni vsi (?e najbolj "ta mali" te?ajci), ta "velki" te?ajci smo se razkropili po plezali??ih v naravi. In?truktorji, povejte naprej!
PS: sej na pir?ek ?e vedno lahko pridete :wink:
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
Najvisja Instanca
Prispevkov: 231
Pridružen: 01 Mar 2005, 09:59
Ime in priimek: zadnje guralo

?e ne bo dovolj interesentov, bomo stenco odprli za vse, ki imajo potrebno znanje:

torej vsi od pripravnikov navzgor:

a bi bil kdo redar v tem primeru?
?e ne bomo stenco zaprli, ker stane skoraj 36 ?ukov na mesec
Ne mene več prosit za izpisnice
tanc
Prispevkov: 1
Pridružen: 21 Feb 2005, 11:41
Ime in priimek: Tanja Vehovec

Za stenco smo zaenkrat z Urhom zmenjeni tako:

ta mesec smo nekako samo trije, ki hodimo. Za naslednji mesec je pa velik interes med nadaljevalci Jeranove ?ole (ko kon?ajo ?olo).

Ta mladi te?ajci vi kaj berete forum??? ... Mal sporo?ite kolk ste kaj zainteresirani!!!

Tanja
ursula

En izmed "ta malih" te?ajcev iz nadaljevalne je prebrala in bom posredovala na?im naprej.

v?eraj na predavanjih nam je Jeran omenil treninge Urha, zaenkrat kot ste zapisali ?e imamo tam te?aje, se mi zdi , do 14. aprila, kako bo naprej, pa ?e javimo.

Najverjetneje pa se bomo tudi podajali raje kam v naravo....??

Toliko zaenkrat in lep pozdrav vsem. ?e nas sprejmete, pa bi tudi mi ?li kam plezati z vami bolj izku?enimi, da se seveda kaj nau?imo.
Pero
Prispevkov: 76
Pridružen: 17 Feb 2005, 14:24
Ime in priimek: Ljubljana, Peter Kumse

Sej clovk bi se prsu kdaj, sam termin je dost mem. Dans bi se naprimer je ze precej bedno.
Climb more, suck less
Odgovori