Kratka Nemška

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
MatevzK
Prispevkov: 246
Pridružen: 17 Okt 2010, 17:00
Ime in priimek: Kastrin
Kontakt:

Takle mamo.

Zaradi razmer in časa sva v Vrata prišla že včeraj in se zabubila v zimski. Že čez spodnji Prag sva naumila, da je skala suha ko poper, kar je obetalo luštno turco. Do Nemškega turnca sva malo pohitela, potem je pa prišel na račun tut fotič :D

Sneg se začne v Nemški grapi; je fino predelan, tak da ni slabo imet derez :!:
Slika

Slika

Slika


Sva šla še enkrat pogledat, kaj zganjata Zimmer & Jahn
Slika

Slika


Včasih tut s cepini za pasom
Slika

Slika


Brez turizma ne gre :P
Slika


Zadnji cug je bil na začetku še bp, čez par minut pa za popestritev že poprhan
Slika

Slika


Na vrhu pa namesto razgledov nad meglo razgledi v meglo :roll:
Slika


Ja ja, tut Kratka Nemška zna bit 8)
Kralj Matjaz
Prispevkov: 202
Pridružen: 06 Apr 2005, 09:51
Ime in priimek: Matjaz Jeran, Radovlca

čestitke za turo!
Boli me kita, strokovno se reče tendinitis.
Uporabniški avatar
gasperv
Prispevkov: 123
Pridružen: 18 Okt 2010, 06:55
Ime in priimek: gašper vidmar

rešpekt!

kaj je pol s cesto? od kje sta pešačla?
Če človk ni prjazn tud hrib ni lep.
borism
Prispevkov: 45
Pridružen: 16 Apr 2010, 13:40

Cesto sicer krpajo, ampak je prevozna.
Je pa res hecno bit sam v Vratih.
UrosK
Prispevkov: 81
Pridružen: 17 Okt 2010, 22:20
Ime in priimek: Uroš K

Ful dobr! Čestitke :)
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

Bravo,poba! :D
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Zelo dobro, čestitam!
Zenf
Prispevkov: 115
Pridružen: 22 Jun 2010, 21:03
Ime in priimek: vozi misko

sta pa kerlca :D :D :D :D :D

Bravo lepa turca :)
ja nisam odavde.....
Odgovori