Zaradi razmer in časa sva v Vrata prišla že včeraj in se zabubila v zimski. Že čez spodnji Prag sva naumila, da je skala suha ko poper, kar je obetalo luštno turco. Do Nemškega turnca sva malo pohitela, potem je pa prišel na račun tut fotič
Sneg se začne v Nemški grapi; je fino predelan, tak da ni slabo imet derez



Sva šla še enkrat pogledat, kaj zganjata Zimmer & Jahn


Včasih tut s cepini za pasom


Brez turizma ne gre

Zadnji cug je bil na začetku še bp, čez par minut pa za popestritev že poprhan


Na vrhu pa namesto razgledov nad meglo razgledi v meglo

Ja ja, tut Kratka Nemška zna bit
