Potepanje po KSA ali Mokri do gat!

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Fant s kladivom
Prispevkov: 86
Pridružen: 04 Feb 2005, 17:55
Ime in priimek: Ljubljna, Gasper Podobnik

Zjutraj smo se zagnali do tovorne ?i?nice pod Kokr?kim sedlom. Na cesti sem moral umikati kamenje in skale, ki jih je de? zvalil na cesto. Na zbornem mestu je prijetno ?kropilo. Oblaki so bili nizko in zavedli smo se, da to ne bo dan za ve?je podvige po hribih. Rado je predlagal Veliko planino, saj je ni?je, torej manj preglavic z vi?insko boleznijo. Bil je najizku?enej?i, zato smo takoj bili za.
Na ?tartu je padal de?, potem je padal ?e malo bolj in nato je za?elo liti. Mislim da en moment celo ni de?evalo. Super nepropustne, peklensko drage, sodobne tkanine so popustile de?ju, mi pa ?e vedno ne. Tako smo prigazili na vrh zavit v oblak. Pihal je mrzel veter in videlo se je bolj malo. Zavili smo v prizidek hleva, ki nam je nudil prijetno zavetrje. Hoteli smo oble?i suh spodnji sloj obla?il, a ugotovili da je tudi nahrbtnik popustil de?ju. Rado je ?e naredil fotografijo (morda jo boste celo videli) in odhiteli smo v dolino. Pot dol je bila mokra in zalita s poto?ki, a kot vedno zabavna.
Tudi pri avtih ni nehalo padati (Mrfija je odplaknilo).
Bili smo Ivana, ?aka, Rado in jaz.
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

Samo mi in nih?e drug cel dolgi dan, razen ene ma?ke v tistem hlevu pri vrhu. ?e ne drugega, smo si nabrali koristnih izku?enj za prihodnost, ?li na sprehod v de?ju, preizkusili na?e gore-texe (oz. conduit) in se spet zabavali s prepevanjem in stepanjem po mokrih koreninah. Pridru?ite se nam! Obvezno za?eljeno znanje plavanja! http://www.duchessathome.com/music/sing ... erain.html
http://image.guardian.co.uk/sys-video/M ... olfgti.mov
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

?e fotografija ustanovne ture Meteo-mazohisti?ne sekcije AO-LJ-M:

Slika
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

?estitam!
A pasejo ?e, gor na Velk planin? :?
:wink:
Uporabniški avatar
MarryPOPINS
Prispevkov: 218
Pridružen: 07 Feb 2005, 11:48
Ime in priimek: ?aklina Zahirovic, Vodice

?e ne pasejo oni, pa PASEMO MI.

mUUUUUU :mrgreen:
Ja .... lepo se imejte, ne!
Odgovori