Folk, a kej plezate?

O vsem, kar res ne paše nikamor drugam...
Odgovori
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Vem, da ste vsi tam zunaj in vem, da vsak vikend nekaj po?nete - eni pa imate ?as za plezanje celo med tednom ... kokr vam pa?e ... pridete domov, se prlogirate na forum in za?nete prebirat prispevke. In prebirate jih pridno ... 50, 70 zadetkov ni nizka ?tevilka za tako ozek krog ljudi, ne?
Zakaj vraga v ?relo foruma ne ?rtvujete tudi kak?ne va?e pustolov??ine? Dejte kej napisat, ?e ne ta forum nima smisla ... Vedno eni in isti avtorji, pa komu se da to brat ... ko Galuni?. In ?e imate eti?ne pomisleke glede hvalisanja, pojavljanja svojega imena ... stran z neumnostmi.
A niste bli neki v Lo?ki steni, pa v Logu, pa ne vem kje ?e ... v Mla?ci ...
Napi?te kako je blo, men se bere kej novga, sve?ga ... sicer po?asi crkne tud moja domi?ljija in potem nam tud nova barvna oblika foruma ne bo ve? kaj dosti pomagala.
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

.. be patient, tovari? Simon! Sej bo, sej bo. Po?as pa ziher se bo tud tale na? forum napolnu in razcvetel. Sloven?ki smo pa? ?e po naravi bolj srame?ljivi in zadr?ani.
Pa da ne bo pomote: absolutno podpiram pobudo!! Pi?te, da vam bomo lahk fou?! :P
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

Po moje sta problema dva. Prvi je ta, da se vecina ljudi sploh se ni prijavila na forum. Trenutno imamo 37 clanov, kar je za enega najvecjih ferajnov v Sloveniji (ce ne celo najvecjega) bore malo. S seznama clanov vidim, da se niso prijavili niti nacelnik, vodja nadaljevalne sole, vodje sportnoplezalnih sol,... (ali pa so se prijavili pod takimi imeni, da niso razpoznavni). Treba je torej zanimirat folk, da se prijavi.

Drugi problem je ta, da se folku enostavno ne da pisat. Po turi se raje zavalijo v naslonjac in gledajo Galunica. Za vse skupaj je najbrz krivo tudi to, da maticarskega foruma tako dolgo nismo imeli. Ampak mislim, da sedaj lahko gre le na bolje...

Objavljanja na forumu ne stejem za hvalisanje. Tudi jaz veckrat najdem idejo za turo na kaksnem forumu (Ledne razmere, forumi drugih AO,...). Zdi se mi edino pravilno, da k temu tudi sam potem nekaj prispevam.

SKRATKA DEJTE PISAT, FOTOGRAFIRAT in OBJAVLJAT :!:

LP
Rado
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

labro je napisal: "Dejte kej napisat, ?e ne ta forum nima smisla ... Vedno eni in isti avtorji, pa komu se da to brat ... "

Naj razlo?im, kako je ta forum nastal. Iz masovnih emailov, ki smo si jih po?iljali te?ajci med sabo. Ker smo hoteli postati ?e bolj demokrati?ni, smo se dali na svetovni splet v okviru "ferajna", ?eprav ?e nismo ?lani le-tega. S tem je (najbr?) ?e zadnji slovenski AO dobil svoj glas na svetovnem spletu. Lahko re?ete samo "hvala" in se odlo?ite, ali boste uporabljali to storitev(ali ne). Va?a je.

No ja, malo samorefleksije ne ?kodi. Pa? bodo vedno nove, mlade generacije gor dr?ale stare ku... Malo samoironije tudi ne ?kodi, ali pa?? Vam je pa najbr? dolg?as in imate druge plane. Hm, ali se plezanje zares in na spletu izklju?uje?

Zato se ?e vedno pojavljajo vedno isti avtorji, ki seveda carjem niso zanimivi. PA NE POZABIT...U?IVAT!
Poison Ivy
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

HVALA! :)

Pa med ene in iste avtorje se ?tejem tudi sam, da ne bo pomote.
Dovolj imam branja in prebiranja istih prispevkov po dvakrat, trikrat. Rad bi prebral kaj novega, sve?ega. Pa mi je ?ist vseeno, ?e je to pisanje o Mla?ci, izletu na Golico ali vzponu na G IV. Definitivno nimam (vsaj upam) kak?nih "carskih" kompleksov ... tlele si pa Br?ljan?ek ?ist mim usekala :? ... Morda se nisem dovolj jasno izrazil ... :wink:
Uporabniški avatar
WildRose
Prispevkov: 389
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:22
Ime in priimek: Saša Bobič

Ehh, propala stvar q<v jaz sem si pa ?e mela roke, da bo iz tega nastala prva polemika in kreg na na?mu forumu q<c
Pero
Prispevkov: 76
Pridružen: 17 Feb 2005, 14:24
Ime in priimek: Ljubljana, Peter Kumse

labro napisal/-a:Vem, da ste vsi tam zunaj in vem, da vsak vikend nekaj po?nete - eni pa imate ?as za plezanje celo med tednom
Mamo cajt med tednom ja... za po plastiki se obesat. Ampak salo na stran...
labro napisal/-a:Zakaj vraga v ?relo foruma ne ?rtvujete tudi kak?ne va?e pustolov??ine? Dejte kej napisat, ?e ne ta forum nima smisla ... Vedno eni in isti avtorji, pa komu se da to brat ... ko Galuni?.
Se mi zdi da nekako nimamo herojskih avantur ki bi jih radi delili z drugimi, oziroma cakamo na navdih od drugih (beri: starejsih), ki jih pa ni. Skratka vzor manjka, pa pogum pisat bedarije.

lp
Climb more, suck less
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

Evo, sam kregat smo se zacel, pa so se v 5 minutah 3 novi clani prijavili! :-)
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

Hehe, Pero je napisu, da manjka vzor, ampak poguma za pisanje bedarij mate pa ja dovolj??? ?e ne, vam ga damo pa te?ajci. :evil: Lubi boh, sej se vsi med sabo poznamo, vsi smo samo (ali nad)ljudje, ki plezamo. Ma jez sm itak tvoja soseda, pa Slejc, Komac, Ku?an in Drnov?ek tud, pa kaj pol. Ne zdej kr neki, prvi? je vsem mal nerodno pa ?udn :P
hehe
(PS:tud Br?ljan?ek je plezalka) http://www.poison-ivy.org/
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

Hehe, Pero je napisu, da manjka vzor, ampak poguma za pisanje bedarij mate pa ja dovolj???
?e ne, vam ga damo pa te?ajci. :evil: Lubi boh, sej se vsi med sabo poznamo, vsi smo samo (ali nad)ljudje, ki plezamo.
Ne zdej kr neki, prvi? je vsem mal nerodno pa ?udn :oops:
hehe
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Pero
Prispevkov: 76
Pridružen: 17 Feb 2005, 14:24
Ime in priimek: Ljubljana, Peter Kumse

Narobe si me razumela, ni ne vzora ne poguma ;)

Sploh je pa premraz za mojo kuscarsko prekrvavitev, zime so za eskime!
Climb more, suck less
Uporabniški avatar
Poison Ivy
Prispevkov: 255
Pridružen: 04 Feb 2005, 14:35
Ime in priimek: Ivana Odič

he-hee
ti friko, ti je mrzlo, a? pejd raj? mal u hribe plezat, u? vidu kva je to prava stena, hee
joke joke joke! :shock:
pa brez zamere! :D
lep dan ?e naprej...
"Maybe true. Maybe not true. Better you believe." - Sherpa saying.
Pero
Prispevkov: 76
Pridružen: 17 Feb 2005, 14:24
Ime in priimek: Ljubljana, Peter Kumse

Poison Ivy napisal/-a:he-hee
ti friko, ti je mrzlo, a? pejd raj? mal u hribe plezat, u? vidu kva je to prava stena, hee
Uf, stene taprave mam ze rad, sam takrat ko lahk se mal hrbet posoncm ne pa da mi prsti zmrznejo na zacetku vsazga cuga. Pa da lahk na vrhu uzivas v soncku pa lepem dnevu, ne pa da isces prvi topli kraj.

Mogoce mi bo zima potegnla ce najdem kje termofor v obliki dolgih gat!
Climb more, suck less
Gregh

Pero napisal/-a:
labro napisal/-a:Vem, da ste vsi tam zunaj in vem, da vsak vikend nekaj po?nete - eni pa imate ?as za plezanje celo med tednom

O imamo ?asa ja vsak teden plezam po 4x in seveda na umetnih stenah

Mormo met cajt za u?itke take in druga?ne

Da nebote jokal da sam skoz eni in isti odgovarjajo in pi?ejo

se vidmo Aloha
Gregor
Odgovori