Felskarspitze

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
javoršek
Prispevkov: 390
Pridružen: 09 Jan 2010, 18:07
Ime in priimek: lj

Včeraj še enkrat v Radstadt-ske Ture, cilj sva videla dan prej. Ker je večji del "trase" spusta v senci sva upala na pršič...seveda ga je po gozdu pod planino na pretek...višje sva naletela pa na trd "grifik" sneg, ki ponuja izredno smučarijo.Vreme se je ponoči "pokvarilo", zjutraj je bila zelo nadležna difuzna svetloba, ki pa se je pri hoji navzgor "zrihtala"- posijalo je sonce, tako da je bila vidljivost pri smučanju zelo dobra.


https://picasaweb.google.com/1091719430 ... skarspitze
Džoni
Odgovori