Včeraj še enkrat v Radstadt-ske Ture, cilj sva videla dan prej. Ker je večji del "trase" spusta v senci sva upala na pršič...seveda ga je po gozdu pod planino na pretek...višje sva naletela pa na trd "grifik" sneg, ki ponuja izredno smučarijo.Vreme se je ponoči "pokvarilo", zjutraj je bila zelo nadležna difuzna svetloba, ki pa se je pri hoji navzgor "zrihtala"- posijalo je sonce, tako da je bila vidljivost pri smučanju zelo dobra.
https://picasaweb.google.com/1091719430 ... skarspitze
