U?benik Alpinisti?na ?ola

Kupujete, prodajate, iščete si morda izposojate ali celo dajete...
Gost

To so ble besede, Bla?. Ma? mojo podporo na naslednih volitvah za na?elnika. Da pa nisem prestopu bova potrdila s pirom u bejliju!
Dejan
Prispevkov: 137
Pridružen: 09 Feb 2005, 13:07
Ime in priimek: dejangrigillo

a jebiga. zdej je pa ?e men prijavo ven vrgl. Ampak per pa vseen vela
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

Ferajnovski dedci, izvolte ?e eno cvetko ferajnovskih ?ensk, da se boste vsaj mel za kej kisl dr?at:

Women who wanna be equal with men lack ambition!
Never ever give up!!
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

?e eno vpra?anjce na osnovno temo. Ker ne verjamem, da si kdo prizadeva za alpinisti?no bralno zna?ko z branjem tistih stotih knjig in ?lankov, priporo?enih za izpit, a mi lahko kdo na?teje, recimo 3 knjige, ki se ji zares spla?a prebrat?
Never ever give up!!
Dejan
Prispevkov: 137
Pridružen: 09 Feb 2005, 13:07
Ime in priimek: dejangrigillo

Alamut, Da Vincijeva ?ifra in Alpinisti?na ?ola
Gost

sem sli?al na radio da se lahko kdorkoli prijav za prosto delovno mesto pape?a in orti? predlagam ti da se prijavi? ti. Namre? si brezmade?en(zrezki ne ?tejejo) do ?ensk nisi diskriminatoren le konstruktivno kriti?en kar je za to funkcijo izrednega pomena in v zadnjih tvojih prispevkih je bila izra?ena te?nja po vodenju.
In ?e v ?tartu bi dobil vse na?e glasove.
In Vatikan je le ve?ji kot kletka kar ni zanemarljivo.
RAZMISLI
grega pega

Se strinjam z Dejanom + kaj od Epraima Kishona in pa kak Playboy tupatam sede.
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Nujno: Kapital, Mein kampf, Tako je govoril Zaratustra

Opcijsko: Bukowski, Mishima, Twight

Revijalni tisk: Alpinist, FHM

Sicer pa vidm, da Zaratustro ?e obvlada? ... tale tvoj izrek z ?ensko brez ambicij je namre? zaplodil Nietzche - s primerjavo (nad)?loveka in dru?be (?love?tva). Zanimiv ponaredek, though.
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

Hmm, zanimiva izpitna literatura se je nabrala na spisku. Zares nisem vedla, da jo je slovenski alpinizem ubral ?e do filozofskih vi?av, ta?as ko sem se valjala po tistem kapitalisti?nem leglu prek lu?e ... :wink:

Mislim, da bi avtor Poti bil ponosen na nas!

Moja dva nujna prispevka k alpinisti?ni filozofiji:

Joe Simpson: Dark Shadows Falling
Ayn Rand: Atlas Shrugged,
ali pa Fountainhead (ki sicer osnovno idejo individualizma (egoizma) razvija na podlagi arhitekture, ne alpinizma, ampak kolkr vem je pr nas na ferajnu ogromno arhitektov - mogo?e kak?na korelacija za razvozlat?)
Never ever give up!!
ortic

men pa kletka prou sede.ma namrec vrata, katera lahko sam odpres.za vatikan pa lih vseen mislm da nism primern!nimam namrec skor sto let, nimam prevec lepega besedoslovja, nimam plese in speglov in sivih las, kardinali in ostali fajmovstri me ne privlacjo prevec,...pa tud za nacelnika se lih nebi javlou.nism dost lep v primerjavi s prejsnimi in sedanjim nacelikom.za ksn per se pa priporocam!

lep dan, pa orti?ev blagoslov vsem!
Uporabniški avatar
Klemen
Prispevkov: 26
Pridružen: 05 Feb 2005, 11:07
Ime in priimek: Ljubljana, Klemen Av?i?

Kva je zdej to za ena porca Madonna??
Fant je samu ena bukvica hotu, pa mu prdajate filozofe, ?ene inu briht?
Bo ?troma zmanjkal, porkaflek!
Bo treba ?e eno atomsko centralo al ste se zdilal, da boste odpadke na Komni skladi??il, pa mamo vsi do?ivljenjsko zastonj ?trom, pa bomo bu?e kotalil tam kjer ni treba.
takale debate so za diskusije al pa Pejmo nekam.
:chain:
Don't shit where u eat
Odgovori