Prihajam u formo!

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

no petkove smu?arije se razen Klemena niste udele?ili v velikem ?tevilu, lahko vam je ?al, a brez skrbi, sneg zapade tudi v sezono 05/06, demovrsti sva pokazala kaj vse morajo ?e pove?bat in od?la na popoldansko delo.
V soboto sva se pa odpravila do skritega plezali??a za I?ko vasjo, tam se nahaja le ?est smeri, te?avnosti od pete pa tja do sedeme stopnje.
Toda teh ?est smeri ponuja prakti?no vse razen klasi?nega kaminskega plezanja, med drugim sem se poigraval tudi z dinami?nimi gibi, lepo so mi uspevali in zlezla sva vse, najlep?e tudi po ve?krat in od?la sva na popoldansko delo.
V nedeljo sem se prebudil v lepo son?no jutro, spil kavo, od?el na skret in razmi?ljal. Zidanca ali ... in pokli?em Prostorskega, ?e slu?ajno ?e nima sparing partnerja in res je bil brezparen, tako smo se odpeljali u Osp, tu sva lezla smeri zgornje sedme stopnje, sempatam sem po?latal moje lepe ve?barvne komplete in mimogrede je pri?la na vrsto zadnja ?esta smer ta za izplezavanje malce la?ja sedme stopnje. Kar dobro mi je ?lo do prezadnjega giba, ko sem z desnico v polpodprijemu ostal brez ideje leva noga je vztrajno za?ela drseti iz stopa, hitro sem doumel, da tega ne morem ve? prepre?iti, navitje u desnici je vklju?ilo ?e hitrej?i miselni tok( priporo?am ADSL) in spomini od sobote so za?iveli, v hipu sem se odlo?il za dinami?nega, razdalja je bila precej?na, v bokih sem se malce spustil in takoj izstrelil, grif sem zadel u piko, tega se je zelo razveselila desnica s katero sem priklju?il na sosednji grif, v tem polo?aju sem ostal tri sekunde, namre? upo?tevam Olgine nasvete o raztezanju, ker kar je ve? kot tri sekunde je ?e trening in temeljito raztegnil hrbtne mi?ice, potem sem se pa lahko le ?e zavihtel na udobno polico in kon?no nadihal sve?ega zraka.
Upo?tevam pa tudi nasvete iz revije Playboy glede pomembnosti vsnosa beljakovin v telo takoj po treningu, ker sem v soboto zau?il jogurt sem se v?eraj odlo?il za B12 kompleks, najve?je koncetracije dose?e ta izredno pomemben vitamin za mi?ice v pivu. Privo??il sem si ga v spremstvu Power team Matica v postavi: In?talater, Prostorski. Bednik.
Ve?er sem pre?ivel v lahkotnem teku po gozdu in preventivno o?istil telo pred musklfibrom.
Po teku se pa izredno prile?e ne mal ve?ji gla? cvi?ka.
Priporo?am.
pa ?iveli!
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Uporabniški avatar
Najvisja Instanca
Prispevkov: 231
Pridružen: 01 Mar 2005, 09:59
Ime in priimek: zadnje guralo

?estitam
Ne mene več prosit za izpisnice
bednik
Prispevkov: 219
Pridružen: 25 Feb 2005, 20:06
Ime in priimek: rok_blagus

car
Odgovori