Prvomjajska bilanca

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
project manager
Prispevkov: 111
Pridružen: 10 Feb 2005, 14:12
Kontakt:

:tfrag: prvomajska bilanca: ...en zaklan na Ro?niku,mno?ica pijanih, fin profit gostincev in uresni?evanje pastirske zahteve - "zato vas pozivam, da poskrbite za dobro psihofizicno kondicijo in v ta namen izkoristite tudi prvomajske praznike (da ne boste samo frikal!) :!: "....: na Stor?i?u, Grintavcu in v okolici Preddvora....skratka...ni? omembe vrednega, a vseeno prijetnega gibanja na vro?em soncu in v pravem, po?tenem gnilcu, ki je poskrbel za malce te?je premikanje trupel iz to?ke A v to?ko B..:ctf: .....niti zgodnje vstajanje ni pomagalo.. :cry: .ampak, ker naju to ni ubilo, naju je okrepilo...baje. :evil: ..je ?e tako naneslo, da sva si ?okolado na vrhu Stor?i?a zaslu?ila na ra?un Kramarjeve smeri, ki je postregla z dvema skokoma in obilo u?ivancije.......ugotovitev, da je odprt Dom pod Stor?i?em je le pospe?ila dri?anje po Petem ?relu....ne bom napisal, da so prodajali tudi ohlajenega q<y....drugo dvestogramko s celimi mandlji sva odprla in ekspersno hitro pomalicala ?ele dva dni kasneje.....tokrat je bila osvojena kota 2558, najvi?ji vrh KSA......sonce je ?e bolj nabijalo, gnilc je bil ?e bolj gnil, razgledi so bili ?e lep?i in u?ivancija je bila ?e bolj do?iveta.... 8) ......lomastenje proti vrhu po jugovzhodnem grebenu ni bila travmati?na izku?nja, la?je bi jo opisali z naslednjimi besednimi zvezami: " ja, je fino...ni? mi ne manjka....u lej jih gamsi......bemti? tole mi pa pa?e :cool: " ...edina zamera gre soncu, ki je skoraj stopil ?okolado in spremenil barvo mojih u?es...medicinci bi verjetno znali napisati kak?no o opeklinah.....ker pa to ne moti velikih duhov in je glava napolnjena z lepimi vtisi (noge pa z nekaj mle?ene kisline) bodo impresije zdr?ale vsaj do petka :) , ko spet jemljemo za?asno slovo od delovnega mesta, si obri?emo rahlo oro?ene, hrepene?e o?i ter se v soboto zarana spet za?eno v kak?en klanec novim dogodiv??inam naproti....

..u?iva?ko sva grizla v breg: project manager & bolj?a polovica
...takla mamo, pa kola se dajemo...
Odgovori