Izlet nadaljevalne alpinisti?ne ?ole

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

Ha, ha, super si tole napisu!
Drga? bo pa od jutr ford, poleg Matejeve ma?ine ?tepanjski ponos, zopet v undercover, njegovo eleganco bom zakrila s ?ist fri?no tablco! :wink:
Uporabniški avatar
Magajver
Prispevkov: 75
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Magi

En Matej, ?e eno ponudbo imam zate.
?e (ko) se bo? naveli?al nagajivih deklic in ?e bi rad ?e nekaj ?asa ostal tam doli v Peruju ti za re?itev socialnega polo?aja ponujam delo v moji poslovalnici v Huarazu na mestu ODSTRANJEVALCA VODNEGA KAMENJA.
Pla?ilo: 200 pes(ov)

Premisl! To?n naslov in napotnico dobi? pri Radotu. lp
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Mamljiva ponudba. Bom premislil.

Ste kaj sre?ali mojega zajca tam pod Skuto? Aja, sem pozabil. Glede na ?tevilo udele?enk najbr? niste bili ravno tihi.
Samo brez panike.
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

Aja, EnMatej, pa smo res vidl zajca, se mi zdi, da se je mal poredu pa dlako je mel tud bol pepelnato temno, tko da ne vem ?e ni en tistih, ki je celo zimo kadil in se pridno redil :wink:
Gost

No moj post je o?itno ostal pod objave ?ol, tko da ni izzval pravega u?inka pri na?em pastir?ku. q<v

Zajc je ?e vedno pod isto skalco, ti po?ilja pozdrave. (MaryP, kako je ?e reku Bambi, Bambi?)

Predlagam, da sabo vzamemo kako ?katlo Calgona, ?e (ko) se bomo punce naveli?ale ?elezne discipline, lekcij ra?unanja, prepiranja kdo bo spal v zakonski postelji... Al pa sam tok da bomo mele mal miru. 8) Loh tut napotnico pred?asno zrihtamo. [/img]
Uporabniški avatar
zMaja
Prispevkov: 71
Pridružen: 04 Mar 2005, 20:30
Ime in priimek: Maja Starc

Khm, spet me je ven vrgl.
Uporabniški avatar
project manager
Prispevkov: 111
Pridružen: 10 Feb 2005, 14:12
Kontakt:

evo..ker ne dam miru.....najprej vsem skupaj dobro jutro.....za obkavno kratko?asje ponujam ?e nekaj nedeljskih utrinkov....

.....meditativni na?in v blagem aplskem tempu...
Slika

...vr?na kompozicija.....
Slika

.....vr?na instalacija....
Slika

...temna ?(t)ajerska...
Slika
...takla mamo, pa kola se dajemo...
sinica
Prispevkov: 14
Pridružen: 23 Feb 2005, 11:42
Ime in priimek: Suzana, Radovljica

Pa sej o?itn ste opravil psihofizi?ni test brez mojih energijskih napitkov :) Na naslednji turi nadoknadmo! Sem pred Beogradom zvarla neki ekstra energijskega, k dol smo rabl super me?anco :)
Odgovori