JV grapa v Vrta?i

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

u soboto sm ?u u Iglu in ubodu za ene sto?estdeset ?uku robe,ja dost ke?a je tu, glih ene trinidvejsetkrat moram ob pol petih ustat da mi jih na konc mesca dajo, sramota za dr?avo, no in ubodu sm mantis M12 gor mi je Marjan na?raufau tahude frit?ije abu sm se pa u skarpa in tu u model denali in pol sm ?ez ene ?est ur za?utu da je tu huj? kombinacija k sedmica na loterij po ene pedesetih kolih no in pol sm ?u po Ortija kje u ena crkvena gimnazija k je pisau u sobota dapoudne dvej kantrolke, na morem verjet ka delaj fari na?i mladini rej sramota tavelcga farmata, n in nala?im reve?a u citraena pa?ene in za?teka ?tant gas nej spustu pad dvatau?nt taku da sm kumaj ?altal, ampk midva nejsma imela cajta papravlat nama se je midl na Vrta?a. Na Ljubel sva taku prletela da sva skoraj u Austrija pala in u istmu tempu na Vrta?a, kjer sva bla prvi? a klub temu da je bil hrib u mgli sva ga n?la in grapa tud in pol ?e adskakljala dol pa adli?nih razmerah ?ez suh ru?evje pa kar u superG pre?i pa rej lpu narjeni prehodih na Zelenic pa ne boste verjel u smuk pre?i mim bifeja, k na muja ?alost Orti u ?anki glih ne vid abjekta lepote, ne pol sva pa ?e lokalcim pakazala kga se prav tu karvat pa sa tri urce ble mim ja prav ste prebral use tu u treh urcah...
pa brez zamer lepo prosim!
?iveli
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Uporabniški avatar
gregapega
Prispevkov: 70
Pridružen: 04 Feb 2005, 10:46
Ime in priimek: Ljubljana

Prspeuk mesca, ce kej tacga sploh obstaja, bi po moje gladk odseku br?ljanov kolerik, houever, ?ez tega ga pa soufar ni. :)



?ivel humor / pa brez zamere za zavoj iz teme CVI?K
Ne prezgodaj in ne prepozno, ne prehitr in ne prepo?a?.
Uporabniški avatar
abalakov
Prispevkov: 55
Pridružen: 05 Feb 2005, 11:25
Ime in priimek: KRANJ - ?ajn Miha

Ej Bor?i, a lahko ?e prevede? v sloven??ino, da bomo vsi lahko prebral.

ha ha, pa velik smu?arskih u?itkov.
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

sicer je vse prav lepo berljivo, razen, to pa prznam ene par slovni?nih napak sm prtisnu
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Uporabniški avatar
abalakov
Prispevkov: 55
Pridružen: 05 Feb 2005, 11:25
Ime in priimek: KRANJ - ?ajn Miha

Sej nism mislu da je kj slovni?no narobe, sam tole dolejnsko nare?je je te?ko prevest!
Sicer se pa jutr uglas v IGLU-ju, bo? ?e mal denarja kle pustu, zate mam predne pre?ke za dereze.

q<x
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

?estitke grapi da je pre?vela dalenjski mar?, pa ?estitke ?anku, da je pre?vel dalenjske pobe, pa ?estitke cvi?ku za inspiracijo Cvi?ku, pa ?estitke Cvi?ku, pa ?estitke nam, ki smo se na?utal do konca sporo?ila!
Lep dan ?e naprej, jelena
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

No, a se je spla?al mal z Br?ljanko borit, da smo tole iz Bor?ija zvlekl?! Carski prispevek ... :D
Uporabniški avatar
jelena
Prispevkov: 195
Pridružen: 18 Feb 2005, 12:06
Ime in priimek: Jelena Kljaji?, Ljubljana

Absolutno! sam smo od vaju pr?akval mal ve?...
sinica
Prispevkov: 14
Pridružen: 23 Feb 2005, 11:42
Ime in priimek: Suzana, Radovljica

Oj pti?ek! Zdej k sem kon?n predihala skoz vso birokratsko kramo, k me je ?akala na ?iht po dveh dneh ?tudijca porabljenega za kidanje snega namest za u?enje (mi je blo v veselje - a ne, na Dolenjskem mamo mal ve? snega k tile tle v Lublan), lohk malce komentiram tvoj do?ivetje sobotne Vrta?e: super povedano :) Lohk bi sicer omenil ?e zobanje pi?kotov na vrhu in romanti?nost tvojga prjatla, k je ?vigal naokrog z u?kam, da bi zagledal kje Glorijo, pa da nisi omenil simpati?nosti dveh planinskih ro?ic na vrhu... Ti, ti... Mah, se hecem, do?ivetje si prov zanimiv ubesedu in s tem naredu konc rahli nezainteresiranosti, ki je na forumu vela prej?n teden! Pa ?estitke tudi za nedeljsko plezarijo!
Odgovori