NOVI CAMALOTI

Kupujete, prodajate, iščete si morda izposojate ali celo dajete...
Odgovori
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

Perko nam je pripravljen dati koli?inski popust na novo serijo camalotov (to je, ?e jih naro?imo 15 in ve?). Glede na dosedanje zanimanje, mislim, da nam ne bo problem dose? te cifre.

Cene so okvirno slede?e:

Velikost frienda: Cena:
3 : 14.700
1 in 2 : 12.800
manj?i od 1 : 11.800

Vsi, ki jih ponudba zanima, naj mi napi?ejo sporo?ilce z velikostjo frienda in koli?ino. Naro?ila zbiram do ferajna v ?etrtek (kjer bom zbirala denarne prispevke!!), friende pa dobimo z za?etkom drugega tedna.

?e ve kdo za ?e bolj?o ponudbo (razen plavanja prek lu?e in nazaj :roll: ), naj se javi!
Never ever give up!!
Marinka
Prispevkov: 105
Pridružen: 08 Apr 2005, 16:04
Ime in priimek: Marinka Simec Romih

Sposojeni frend nama je z Anzetom v Paklenici olajsal vzpon na Velebitasko, zato se mi zdi skoraj nujno, da imam enega na zalogi za taksne primere (mogoce pa tut za Vipavsko Belo s kompliciranimi vhodi v smer, he he).
Baje da je najbolj univerzalen tisti velikosti 0,75, zato bi narocila kar tega. Ce ima kdo kaksne pripombe na ta izbor, naj mi prosim svetuje, da ne brcnem mimo. Ze vnaprej hvala. Denar prinesem v Bailisa ta cetrtek.

Marinka
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Ejejej Tinca ... plezalskega izrazja pa niso jemal, kaj? :lol:
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

V info, camaloti prispejo v torek, in jih prinesem na ferajn v ?etrtek. ?e si jih pa kdo hudo ?eli ?e v torek, pa naj pove.
Never ever give up!!
Uporabniški avatar
Ivan
Prispevkov: 48
Pridružen: 09 Feb 2005, 13:23
Ime in priimek: Ivan Pepelnjak, Zaplana
Kontakt:

Marinka napisal/-a:Sposojeni frend nama je z Anzetom v Paklenici olajsal vzpon na Velebitasko, zato se mi zdi skoraj nujno, da imam enega na zalogi za taksne primere (mogoce pa tut za Vipavsko Belo s kompliciranimi vhodi v smer, he he).
V Vipavski Beli ti verjetno ne bo pomagal, ker v tistem spodmolu ni prav dosti razpok, kamor bi ga zataknila, razen v res enostavnih smereh, kjer ga pa tako ali tako ne rabi?. Meni se je neko? zdela "prav zanimiva" Vipava, pa sem si kupil komplet frendov, ki jih tam ?e nisem uporabil :roll:
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

Metulji bojda kon?no prispejo jutri. Se danes v bejlisu zmenmo glede distribucije - bi nam jih vsem pasalo tale vikend v Moiazzi preskusit!
Never ever give up!!
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

Perko jih je ?el danes iskat v Op?ine, pa jih ?e ni. Iskreno so?alje. :cry:

?e jih do ponedeljka ne bo, predlagam da vam vrnem denar, ker nam bodo konec poletja bolj malo koristili.

Napi?em update v ponedeljek.
Never ever give up!!
Gost

Hej, Neda, kje so friendi? So se na meji izgubil? :)
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

Stanje je slede?e:
Perko dokon?no odpovedal, Sre?o s Promontane se pa nekje potepa te dni, tako da ga ?e nisem uspela dobiti. Denar prinesem danes nazaj v Bejlisa.
Never ever give up!!
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

Camalote dobimo po pribli?no takih cenah, kot smo se pogovarjali s Perkotom. Auspuh in jaz jih greva iskat v torek, tako da mi tisti k ste ?e zainteresirani dostavite peneze!
Never ever give up!!
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

Camalote prinesem ta ?etrtek v Bejlisa. Cene so naslednje:

0,2 in 0,3: 11,200
0,5 in 0,75: 11,900
1 in 2: 12,600
3: 13,300

Naj si vsak sam prera?una, koliko mi je ?e dol?an!

Se vidmo,
neda
Never ever give up!!
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

Dobre cene si zrihtala. Prejsnji petek sem videl v Papiju ta staro varianto camalota st. 2 za 60 EUR (s popustom).

LP
Rado
Gost

Tud jest: BRAVO NEDA!
Lp Jana
Odgovori