Krma, Viktorija&Pari?anka

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

zadnje dni sem se mudil na poteh, ki so jih preko sten utirali Mati?arji, mojstri Mati?arji
tako nama je v navezi s Prostorskim v drugem poizkusu uspel vzpon v Velikem Dra?kem vrhu v Viktoriji(v 1. naju je gora pri?akal z pravcato frontalno kanonado na pomo? so ji prisko?ili ?e mrzu severnik, sodra, de? no potem sva pa seveda lutlna, sm bil zelo sre?en, da ga je samo ?trk najebal). Smer zahteva sprotno iskanje prehodov v strmem svetu na varovali??ih pa lahko po?ije? o?i v z soncem obsijani Krmi. Morebitnim ponavljalcem svetujem, da pri nama poizvedo za koristnimi podatki dokler spomini ?e di?ijo po novem!

V?eraj sva v navezi s Tinco zlezla pravo misico med smermi in sicer Pari?anko. Kar nisem mogu verjet, da kje u na?ih hribih obstaja taka skala, smer, da sem mi ?e zdele smeje. Zabijala nisva n?, na razu sva povlekla ?tajerca in na vrhu legla na mehko ru?o.
Sva pa do?la v smeri(ja bila sva hitra) Motlna in Dixa pa smo ?li na pivo, kjer smo po?akali na Mojco pa ?orna.
Smo se malce poveselili.
?iveli
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
bednik
Prispevkov: 219
Pridružen: 25 Feb 2005, 20:06
Ime in priimek: rok_blagus

na vrhu legla na mehko ru?o
in si dala jezike.
?estitam!
uross
Prispevkov: 131
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:08
Ime in priimek: ?e?ka

Zabijala nisva n?, na razu sva povlekla ?tajerca in na vrhu legla na mehko ru?o.
Nabijala nisva n?, na razu sva ga povlekla mimoido?emu ?tajercu in na vrhu legla na mehko ru?o, kjer mi ga je zavr jel lizat. In to katastrofalno.
Men se jebe, jes sm car
Uporabniški avatar
Mojca
Prispevkov: 77
Pridružen: 11 Jun 2005, 00:07
Ime in priimek: Žerjav

evo borci, da naus reku, da mi nc ne napisemo..
pa smo ?li na pivo, kjer smo po?akali na Mojco pa ?orna
mojca pa sorn sta plezala milijardo v rjavini. (no, vsaj tko prauta :wink: )
fuul lepa, ce ne fuuuuuuuuuuuuul fuuuul lepa smer. odlicna skala, bolj malo klinov - pa ni hudga, ker frendi kar sami skacejo v poke! priporocam!

pivo v dobri druzbi je bla pa se pika na i!

lp
Kresalov Ata
Prispevkov: 76
Pridružen: 07 Apr 2005, 13:15
Ime in priimek: Gregor Kresal, USA
Kontakt:

Pobrskal malo po zapiskih in na?el tole. Se nana?a na Viktorijo: Tudi meni jo je Miheli? s "precizno" skico v tej smeri po?teno zagodel, ker sem seveda odplezal po kaminih do konca. Ampak v mladih letih vponke v klinih, (zagodel jo je seveda mnogim), vseeno niso toliko motile, da ne bi nadaljeval v "za?rtani" liniji... Skratka, ?e vle?e? naravnost, je sicer te?ko, danes bi temu rekli ca. 6c, a si po treh zelo gladkih razte?ajih spet "nazaj" v Zmagovalni (kombinaciji raz?lemb) oz. smeri. Plezala Ata in Lisko aug. 1990.
Gost

?aki mal, Bla?, zdej si me pa ?ist zmedu :?
A ni ?e?ka CAR?
Ja kolk car-ov pa je na Matici?!? Pa to j ?ista anarhija... :lol:
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

?e dovoli?, te spomnim - dru?boslovka - da je prav to - ve?carstvo - sr? anarhije. :wink:
Modrost redkobesednim, kajti njih besede odmevajo najdlje ... :???:
Gost

Redkobesedno torej pravi?:
tudi Labro je car :lol: . Za to ni potrebno uvajat anarhije, naravoslovc :)

Bolj va?n: starej?i pripravniki in ostali carji: kdaj Viktorija in Milijarda za nas? Poglejte no te carske opise...
GregorM
Prispevkov: 450
Pridružen: 09 Feb 2005, 14:47

Jana napisal/-a:Bolj va?n: starej?i pripravniki in ostali carji: kdaj Viktorija in Milijarda za nas? Poglejte no te carske opise...
Kakor jaz vem, za te smeri ne potrebuje? nobene rezervacije. Pride? in zleze?. ?e rabi? soplezalca, pa pokli?i. Moja obi?ajna soplezalka se je pokvarila in bo nekaj ?asa na servisu, torej sem frej.
Uporabniški avatar
Rado
Prispevkov: 191
Pridružen: 10 Feb 2005, 07:24
Ime in priimek: Rado

Pravzaprav so vsi ?arji, sam Ortoti? je bil glih na PCu s tipkovnico brez ???jev.

LP
Rado
Odgovori