Kogel + Skuta

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
tagajstna
Prispevkov: 185
Pridružen: 15 Mar 2005, 13:45
Ime in priimek: Neda Podergajs

Kako izgleda, ko se hribov naveli?ani Peruanec z enoro?no soplezalko odpravi plezat v de?evnem jutru?

Ker se je Peruanec nekam prito?eval nad prelahkim rukzakom, sva bila pod Koglom ?e v uri petnajst. Nato je padlo 500 m ?tiric (Virensova + J raz Skute) ? moja desna roka trenutno pleza ?estke, leva dvojke, povpre?je pa je ravno pravo ... Nafutrala sva ?e kavke na vrhu Skute, ki so bile ?e ?isto sestradane v splo?nem pomanjkanju planincev in plezalcev ob dvomljivi vremenski napovedi (- aja, sonce naju je po?teno nasekalo ...) Tako sva u?ivala v redki tihoti vrh Skute, v dru?bi kavk in firb?ne familije kozorogov. Zaklju?ila sva ob vedno zanimivem prebiranju vpisne knjige na bivaku pod Skuto (kdo, s kom :wink: ) in seveda v dolini na pir?ku!
Never ever give up!!
labro
Prispevkov: 386
Pridružen: 09 Feb 2005, 11:14

Da ne bo tudi na forumu tak?ne ti?ine kot sta jo imela vidva na vrhu Skute, ?eprav ob?asno ?e prav di?i po njej, se moram oglasiti in v maniri naj?istej?ega ?e?kanizma izjavit: "Poznam vpisno knjigo, sem jo prebiral ... "

Sam ?e?ka bi sicer poznavanje knjige povezal z ne?im drugim, ampak on je le car, njemu se jebe ... :wink:, mi pa? nismo ...

Z Jano sva si posledice de?evnega nedeljskega jutra ogledala v Krmi. Iz Pari?anke se je cedilo pri vseh pokah. Dobro ste jo na?ge?kali v preteklih tednih ... :lol: Kljub temu, pa v moji maniri, kljub vsej vlagi navkljub, jasno da ni bila dovolj privla?na ... Zato sva mojo plezalsko slo raje od?la te?it v Bohinju, Pod Belvi, na son?ka, med rekreativne klajmberje. Ve?erna pica v Srednji vasi je bila na dobri poti, da me potola?i do kraja, a ji je zmanjkalo za kak gri?ljaj ...
Uporabniški avatar
runti-san
Prispevkov: 125
Pridružen: 06 Maj 2005, 14:48
Ime in priimek: Andrej Podlesnik

Si pa jedec, ?e si jedu pr Emi pa ti je bilo premal. ?estitam!!!
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Ja...... Kar malo se orosi oko, ko se ?lovek vrne na doma?e dvori??e.
Kako so lepe zelene bukvice. "Ko prasica", bi rekli v Peruju. Dobro ste zalivali, ko me ni bilo. Zelenjavca sili iz vseh por na?ih plelepih gri?kov. Ko pa ?e po?lata? doma?i apnenec, bi pa sploh vriskal od veselja.

Da ne bo kdo mislil, da sva lezla v?tric. Lezla sva lepo eden za drugim in eno za drugo (smer).
Samo brez panike.
Odgovori