Srebrna steza&Milijarda&Me?

Herojske zgodbe z gora in gostiln.
Odgovori
Uporabniški avatar
CVIČEK
Prispevkov: 237
Pridružen: 22 Feb 2005, 14:13
Ime in priimek: Borut iz Dolenjske

v ?etrtek sva se z Bednikom podala pod zahodno Steno, kjer sva kramljala, ogledovala Srebrno ?e skok vsak za svoj balvan rit na plan hop po prvem razte?aju k je ?ist prazn taku kt ve?ina smeri a sva se dodobra ugrela in zadeva je stekla v zgodbo brez napak vmes je mal namo?il a jebi ga je pr?lo tako leto
kopel v Bistrici ni izostala in sve?a sva se krep?ala na Dovjem
poj pa u Krmo dremat, zjutraj pa situacija, pre?ivela sva napad stekle srne pa kontrabantje so tud pr?li in prebudil naju je mimohod drvarjev, tole so seveda Bednikove sanje, na sre?o ali pa tudi ne, to ve le Ona...
pa pojdimo v Kot, kjer u?geva dostopni mar?(lepa, mirna, samotna dolina je na? Kot), v ta?estem razte?aju opazim vru, ki mi re?e v vrat pa predlagam Bedniku naj se nave?eva, nejevoljen je za pa hit zlezeva ?e preostanek in jo pra?iva gor pa dol pa ?e dvakrat gor po grebenu in z vrha ob pogledu na v?eraj obujava lepe spomine...
veseliva se zopet pri Alja?u in ne vedo? kaj me ?aka jutri z veseljem segam po pivu, prot ve?eru pa ?epni telefon u?gem pa me preseneti povabilo Pavleta, ki me vabi pod Mangart
ja dvakrat mi ni treba re?t...ob devetih za?neva in ?e u prvem razte?aju po?ten spod ?lema te?e, megle se podijo in v igri z okoli?kimi vrhovi se ustvarjajo romanti?ni prizori v dolini dva zelena jezerca kot u?ka kake princese in da je res vse skupaj ta dan nekaj posebnega je ?e spust po vrvi, ko gre nekajkrat sam po zrak
ob treh sva pod steno, ko se ulije a to mi le ?e polep?a do?iveto...
:wink: ?iveli
sm ?e ad u?eraj navit, sm hodu s palcam in tu brez pa??kau
Uporabniški avatar
en Matej
Prispevkov: 220
Pridružen: 10 Feb 2005, 22:48
Ime in priimek: LJ

Si pa divji. Dobr si nalo?u dva dni dopusta. Bravo.
Samo brez panike.
Odgovori