Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica
Topel domek za vsakogar

Prijava |  Registriraj se |  Pomoč pogostih vprašanj  | Seznam članov |  Išči  | Galerija

Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi » Gornji ig - Oltar?ek
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo 
Gornji ig - Oltar?ek
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 17, 2005 1:28 pm Odgovori s citatom
Spasiba

Pridružen/-aSob Apr 2005 14:01
Prispevkov688

Ker bedn dan je dons

No u?eri je biu mal bolj?i, pa sva z runtijem sklenila, da je za izkoritit son?en popoldne za eno frikarijo u gornjem igu. Najprej sva se pre/o-grela na mali ?oli(5b!?!), ker ni blo nobene razbite glave, sva pa rekla da greva mal ?e u spodnji sektor pogledat, kjer nama je u u? padla smerca, k ma u spodnjem delu tako lepo rde?o skalco, prot koncu te pa ?e ena strehca ?aka-ja oltar?ek ne. Runti mi je komplete lepo pustu not, tko da mi ni preostal druzga kot da jo preplezam, ko pa sm se tega zavedel ene 15m vi?je, se je po vindgarju ?e sli?al mati?arski -fukaaaat-

Z runtijem sva mela zelo dober plezalni popoldne, saj sva splezala kar nekaj dobrih smerc, jest sm pa sploh vesel, sej je oltar?ek moja prva 6b.

PS: V plezali??u so klopi, pod smercami okoli oltar?ka pa je za tiste k varujejo zelo priporo?ljiva ?elada.

Zbogom

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 18, 2005 9:02 am Odgovori s citatom
runti-san

Pridružen/-aPet Maj 2005 13:48
Prispevkov125
KrajAndrej Podlesnik

Jaz sem pa mislu, da bi Zlatolasko (6b(+))pred Oltar?ek popelu, pa se ?e ni takoj pustila. No ja, s ta pravo tehniko se je prepustila mojim prstom in kompletom. Zato pr men ?e ni blo fuuukkkkaaaannnnjjjjjaaaaa, a sva s Spasibatam vseeno ugotovila, da so padli novi mejniki pr frikanju.
Se pa strinjam, da je za preogrevanje Mala ?ola res ta prava.
Vreme je pa ?ist v k____...
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom runti-san Pošlji zasebno sporočilo
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 18, 2005 8:01 pm Odgovori s citatom
Ivan

Pridružen/-aSre Feb 2005 13:23
Prispevkov48
KrajIvan Pepelnjak, Zaplana

Mimogrede, a si rabil v detajlu Oltar?ka (prehod ?ez strehico) tistega stranca za levo roko ali si se kar ?ez stegnil?
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Ivan Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 18, 2005 10:36 pm Odgovori s citatom
Spasiba

Pridružen/-aSob Apr 2005 14:01
Prispevkov688

KDOR MISL OLATAR?KA SAJTAT NEJ TEGA NE BERE Cool

Z levo roko stranca sam zadr?i?, z desno pa gre? iz podprijema in se stegne? u eno ?al?ko desno gor, ob tem pa ustane? (levo nogo mor? met na stebri?ku levo)

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 19, 2005 8:33 am Odgovori s citatom
Ivan

Pridružen/-aSre Feb 2005 13:23
Prispevkov48
KrajIvan Pepelnjak, Zaplana

Spasiba je napisal/a:
KDOR MISL OLATAR?KA SAJTAT NEJ TEGA NE BERE Cool

Ima? prav ... naslednji? po?ljem PM.

Pero je zadnji? trdil, da lahko klju?en gib (vsi vemo katerega Smile ) izpusti?, pa so mu o?itno spet obilno pomagali geni Razz
Poglej uporabnikov profil Najdi vse prispevke pod imenom Ivan Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Gornji ig - Oltar?ek
  Alpinistični odsek PD Ljubljana Matica Seznam forumov » Alpinistični vzponi
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 1  

Objavi novo temo  Odgovori na to temo